Протокол 38 сесії 8 скликання від "05" квітня 2024 року

Рішення №1023 Про затвердження інформації про виконання бюджету Волицької сільської територіальної громади за 1 квартал 2024 року

Рішення №1024 Про виділення коштів з бюджету Волицької сільської ради

Рішення №1025 Про внесення змін до бюджету Волицької сільської територіальної громажи на 2024 рік

Рішення №1026

Рішення №1027 Про передачу приміщення Старосільського клубу

Рішення №1028 Про затвердження КНП "АЗПСМ" Волицької сільської ради акту прийому-передачі

Рішення №1029 Про затвердження звіту виконання фінансового плану КНП "АЗПСМ" Волицької сільської ради за 2023 рік

Рішення №1030 Про внесення змін в рішення сесії від 18.02.2022 року №630 "Про затвердження  типового штатного розпису КНП "АЗПСМ" Волицької сільської  ради

Рішення №1032 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Возніченко О.Ф.

Рішення №1033 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кучинській А.Е., Крушинській В.Е., Рой Л.Е., Ковалик І.Е.

Рішення №1034 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковтонюк Т.М.

Рішення №1035 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федчуку В.Г.

Рішення №1036 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубовика П.В.

Рішення №1037 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Портяк Н.М.

Рішення №1038 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корбут М.В.

Рішення №1039 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубовик Н.О., Дубовик Т.В., Савенковій О.В.

Рішення №1040 Про затвердження технічних документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної вланості

Рішення №1042 Про затвердження технічних документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної вланості

Рішення №1043 Про передачу в оренду земельну ділянку гр. Меричанському Олександру Васильовичу

Рішення №1047 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки