Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (адміністративне приміщення)

 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (землі освіти)

 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (під кладовищем)

 

Про надання дозволу гр.  Євдощук – Мірошниченко І. В. на  розробку проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Гаєвській А. О. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Гонгальському В. А. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Гонгальському О. А. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Григорчук Л. В.  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність

 

Про надання дозволу гр. Григорчуку В. В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність

 

Про надання дозволу гр. Грищуку В.І. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Дацюку В.М. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Дзюмазі П.В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Ковальському Р.М. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність

 

Про надання дозволу гр. Козлову В.А. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Козюченко Л.Д. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Козюченко Л.Д. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Козюченку Б. О. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Кучерявому Я.І. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Лукаш В. М. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Мільському Р.П. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Максимчук І.Е. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Марченку А. Д. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Неведровій А. В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність

 

Про надання дозволу гр. Петруку М.Д. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність

 

Про надання дозволу гр. Поліщук С. В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Романюк А.А. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Савчук Н.А. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Халіну В.О. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Харчук І.А. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Харчук І.А. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Вижак Світлани Леонідівни

Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Гощицької Нелі Станіславівни

Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок для продажу права оренди

на земельних торгах у формі аукціону

Про надання дозволу гр. Євдощуку О. В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі в оренду для городництва

Про надання дозволу гр. Євдощук Т. Р. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі в оренду для городництва

 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (під господарськими будівлями та дворами)

 

Про надання дозволу гр. Лелет Л. І. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність

 

Про надання дозволу СТОВ «Старокотельнянське».  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок з метою передачі в оренду.

 

Про надання дозволу гр. Поліщук Г. Г.  на  розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної ділянки  в натурі  (на місцевості)

 

Про надання дозволу гр. Поліщук Г. Г. на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної ділянки  в натурі  (на місцевості)

 

Про надання дозволу гр. Солоп В. М. на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної ділянки  в натурі  (на місцевості)

 

Про надання дозволу СФГ «Лазарове» на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної ділянки  в натурі  (на місцевості).

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Безусу Б. М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Капуціну М. О.

Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості) гр. Гончаренку Олександру Григоровичу.

Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості) гр. Гончаренку Олександру Григоровичу.

Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Гребенюк Любові Вячеславівні.

Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Гуменюку Михайлу Миколайовичу.

Про затвердження технічної документації  Землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  гр. Койді Людмилі Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачі  її у власність  гр. Макаревич І. В.,гр. Макаревич О. І. та гр. Макаревичу О. В.

Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості) гр. Ракович Нінель Андріївні.

Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Ракович Нінель Андріївні.

Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Солонарь Інні Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  з метою передачі  її у власність  гр. Колесник Аллі Йосипівні.

Про взяття на квартирний облік дитину-сироту

Про взяття на квартирний облік особу із числа дітей-сиріт

Про внесення змін до бюджету Волицької сільської територіальної громади

Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в закладах загальної середньої освіти

Про затвердження звернення до Міністерства юстиції України

Про затвердження Правил благоустрою на території населених пунктів Волицької сільської ради

Про затвердження Програми щодо відшкодування витрат за надані пільги з телекомунікаційних послуг пільговим категоріям населення Волицької сільської ради на 2021 рік

Про звернення Волицької сільської ради до Андрушівської міської ради щодо передачі об'єктів нерухомого майна з комунальної власності Андрушівської міської ради на даланс Волицької сільської ради

Про надання дозволу на списання з баланансу багатоквартирних будинків

Про пониження ступеню та одночасне перейменування Степківської ЗОШ у гімназію

Про надання дозволу на розміщення телекомунікаційного обладнання ТОВ "Лайфсел"

Про затвердження Положення про відділ "Центр надання адміністративних послуг" Виконавчого комітету Волицької сільської ради в новій редакції