Новоівницьке — селище в Україні, в Андрушівському районі Житомирської області.

Початково побудовано як містечко для проживання військослужбовців військової частини протиповітряної оборони (А2329, А1912), а також для робітників військового заводу по ремонту ракетних комплексів та іншої техніки ППО, що знаходиться неподалік. До офіційного створення селища воно мало назву «Житомир-11». Місцеві назви: «Городок», «Степок», «Військове». У селищі 12 три- та п'ятиповерхових будинків, школа, дитячий садочок, торгівельна інфраструктура, фiтнес-клуб, пошта.

В селі працює комунальне господарство "Пролісок", є школа, садочок, Новоівницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини, кафе, бар з більярдом, автомийка, почта, магазини та навіть невеликий ринок, де торгують городинною жителі найблищих сусідніх сіл.

Вдале розташування біля лісу дає можливість місцевим мешканцям в літній період вдосталь насолодитися грибами та ягодами, провести пікнік на лісових галявинах.