Онлайн івент "20 питань голові громади"

Вступ

У сучасному світі активна участь громадян у власному управлінні та публічному обговоренні питань стала невід'ємною частиною демократичного суспільства. Волицька сільська рада робить крок до підвищення відкритості та прозорості в управлінні, запускаючи інноваційний івент - щотижневі онлайн-зустрічі з головою ради. Ця ініціатива спрямована на зближення голови Волицької сільської ради та її мешканців, а також на вирішення актуальних питань громади.

Ідея заходу

Ідея щотижневих онлайн-зустрічей із головою Волицької сільської ради Андрієм Шаповаловим виникла з метою сприяти відкритому діалогу між владою та громадою, а також розгляду поточних питань, які турбують мешканців Волицької територіальної громади. Кожного тижня голова ради готовий відповідати на 20 питань, які надходять від громадян у форматі відео-відповідей.

Формат заходу

Щотижневі онлайн-зустрічі із головою ради будуть проходити у форматі публікації відео-відповідей у відкритих джерелах. Громадяни матимуть можливість задати свої питання через спеціальну онлайн-форму, а голова ради надасть вичерпні відео-відповіді. Такий формат гарантує відкритість, прозорість та доступність процесу обговорення питань громади, навіть у віддаленому режимі.

Як прийняти участь?

Для того щоб прийняти участь у щотижневому івенті, мешканцям Волицької територіальної громади потрібно надіслати своє питання через спеціальну онлайн-форму. Голова сільської ради відповість на обрані питання у відеоформаті та публікуватись у відкритих джерелах.

Переваги івенту

• Зближення між владою і громадою: Щотижневі онлайн-зустрічі створюють унікальну можливість для мешканців Волицької громади бути чутливими до їхніх потреб і думок, навіть у віддаленому режимі.

• Збільшення прозорості та відкритості: Івент сприяє відкритому обговоренню питань та публічному висвітленню результатів, доступних у формі відеовідповідей.

• Розвиток демократії: Громадський контроль і залучення громади до управління допомагають зробити суспільство більш демократичним, навіть у віртуальному середовищі.

Висновок

Івент "20 питань голові громади" - це крок до покращення якості управління та підвищення залученості громади до вирішення важливих питань. Цей інноваційний івент дарує громаді можливість активно брати участь у формуванні майбутнього Волицької територіальної громади та зростання якості її життя, навіть у віддаленому форматі. Приєднуйтеся до діалогу, ставайте частиною позитивних змін у вашому регіоні та спільно будуємо краще майбутнє для Волицької громади онлайн.

Посилання на онлайн форму (клікабельно)