Волицька громада

Житомирська область, Житомирський район

IX сесія VIII скликання

Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

 

Про надання дозволу гр. Денисюк Т.В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Вакульчуку І.М. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Вижаку С.О. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Вижак Ю.Р. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Гебричу А.І.. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі в оренду

 

Про надання дозволу гр. Главацькій А. В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Главацькому М. В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Грищуку І. В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Козюченку Б.О. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Лісцову Р.П. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Поліщуку В.Л.на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Портяк Н. М. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу ДП «Коростишівський лісгосп АПК» на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок з метою передачі в постійне користування.

 

Про надання дозволу гр. Почапській Р.Д.на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Смолінському Р.П. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Смолінській Н.О. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Юхимчук Т.В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про надання дозволу гр. Клименко О.М. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

 

Про затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки  тапередачі  її у власність  гр. Кучерук Н.Р.

 

Про затвердження технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Поліщук І.С.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Вижак В.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Вижак С.Л.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Вихресту П.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Вихресту П.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Вознюку О. С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Войцехівській Н.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Гаєвській А.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Григорчуку В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Григорчук Л.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Іщук О.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Котенку І.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Любась І.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Нишпалу В. П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Паші Г.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Шпичак О. Р.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Дем’янчуку П.П..

Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Ободзінському А. Л.

Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку, укладання договору про передачу права власності на земельну ділянку у зв’язку із добровільною відмовою власника

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених земельних часток (паїв) з метою подальшої передачі на умовах оренди  ТОВ «Жива Нива»

 

Про надання дозволу гр. Ясенчуку І. М. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі в оренду для городництва

Про скасування рішення Волицької сільської ради від 29.01.2021р. № 65 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди»

Про надання дозволу на проведення експертної грошової  оцінки земельної ділянки

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора