IX сесія VIII скликання

Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

Про надання дозволу гр. Денисюк Т.В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Вакульчуку І.М. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Вижаку С.О. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Вижак Ю.Р. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Гебричу А.І.. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі в оренду

Про надання дозволу гр. Главацькій А. В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Главацькому М. В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Грищуку І. В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Козюченку Б.О. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Лісцову Р.П. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Поліщуку В.Л.на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Портяк Н. М. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу ДП «Коростишівський лісгосп АПК» на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок з метою передачі в постійне користування.

Про надання дозволу гр. Почапській Р.Д.на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Смолінському Р.П. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Смолінській Н.О. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Юхимчук Т.В. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про надання дозволу гр. Клименко О.М. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність.

Про затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки  тапередачі  її у власність  гр. Кучерук Н.Р.

Про затвердження технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Поліщук І.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Вижак В.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Вижак С.Л.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Вихресту П.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Вознюку О. С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Войцехівській Н.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Гаєвській А.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Григорчуку В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Григорчук Л.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Іщук О.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Котенку І.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Любась І.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Нишпалу В. П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Паші Г.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Шпичак О. Р.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі  її у власність  гр. Дем’янчуку П.П..

Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Ободзінському А. Л.

Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку, укладання договору про передачу права власності на земельну ділянку у зв’язку із добровільною відмовою власника

Про надання дозволу гр. Ясенчуку І. М. на  розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі в оренду для городництва

Про скасування рішення Волицької сільської ради від 29.01.2021р. № 65 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди»

Про надання дозволу на проведення експертної грошової  оцінки земельної ділянки