8 скликання (1 сесія): Рішення №1 Про початок повноважень депутатів Волицької сільської ради

8 скликання (1 сесія): Рішення №2 Про початок повноважень Волицького сільського голови

8 скликання (1 сесія): Рішення №3 Про утворення лічильної комісії для виборів секретеря волицької сільської ради

8 скликання (1 сесія): Рішення №4 Про обрання секрктаря Волицької сільської ради

8 скликання (1 сесія): Рішення №5 Про затвердження постійних комісій

8 скликання (1 сесія): Рішення №6 Про затвердження регламенту Волицької сільської ради

8 скликання (1 сесія): Рішення №7 Про погодження персонального складу постійних комісій

8 скликання ( 1 сесія): Рішення №8 Про затвердження структури управління Волицької ОТГ

8 скликання ( 1 сесія): Рішення №9 Про оплату праці працівнику Будинку культури

8 скликання ( 1 сесія): Рішення №10 Про створення та затвердження складу конкурсної комісії

8 скликання (1 сесія): Рішення №11 Про початок реорганізації Степківської сільської ради, Івницької сільської ради, Новоівницької сільської ради, Старокотелянської сільської ради шляхом приєднання до Волицької сільської ради.

8 скликання ( 1 сесія): Рішення №12 Про порядок виконання бюджетів Степківської сільської ради, Івницької сільської ради, Новоівницької сільської ради, Старокотелянської сільської ради, Волицької сільської ради до кінця бюджетного періоду.

8 скликання (1 сесія): Рішення №13 Про затвердження положення про постійні комісії Волицької сільської ради.

8 скликання (1 сесія): Рішення №14 Про затвердження постійно діючої конкурсної комісії Волицької сільської ради.

8 скликання (1 сесія): Рішення №15 Про затвердження положення про конкурсну комісію

8 скликання ( 1 сесія): Рішення №16 Про створення окремої бюджетної установи, Центр надання соціальних послуг.

8 скликання (1 сесія): Рішення №17 Про включення до штатного розпису у відділі правової, кадрової служби, військового обліку, паспортизації та медичного забезпечення спеціаліста 1 категорії, як спеціаліста з медичного забезпечення (штатний розпис 1 одиниця)

8 скликання (1 сесія): Рішення №18 Про надання згоди на безоплатне прийняття майна у комунальну власність Волицької сільської ради.

8 скликання (1 сесія): Рішення №19 Про надання згоди на передачу майна до комунальної власності Волицької сільської ради.