СТЕПОК — село, центр сільської Ради. Розташований за 18 км на північний схід від м. Андрушівка та за 2,5 км від одноіменної залізничної станції. Дворів —356. Сільраді підпорядковане с. Корчмище.

Перші поселенці знайшли між лісами велику долину, на якій не було багато дерев і чагарників, ця земля була зручна для обробітку. Нагадувала степ. Але через те, що ця долина була невеликих розмірів, то поселенці назвали її «степок». Пізніше ця назва поширилась і на поселення, яке тут з’явилося.

Перші писемні згадки про село відносяться до 1741 року, хоч виникло воно раніше.

В середині XIX століття село поділялося на кутки, які називалися: Рокитенці, Голишівка, Норіни, Городище, Турчин-шпиль. Проживало у 1863 році в селі 916 чоловік, з них — 850 українців, 55 поляків і 11 євреїв. Належало село до володінь Владислава Грушецького.

Церква тут Різдва-Богородична, дерев’яна. Мала 38 десятин землі. Побудована була на місці більш старої у 1847 році на кошти поміщика Діонісія Ячевського, якому належало село Степок в ті часи.

Радянську владу встановлено в січні 1918 року.

Під час Великої Вітчизняної війни 194 жителі села брали участь у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, 81 — відзначено орденами і медалями, 87 — полягло смертю хоробрих за Батьківщину.

1960 року споруджено пам’ятник на братській могилі загиблих воїнів-визволителів Степка.

Ще в 1640-х роках в с. Степок місцевим священником була висаджена липа, яка збереглася до сьогодні. Вік дерева нараховує понад 380 р. Липа росте біля будівлі сільської земської школи, збудованої ще на початку ХХ ст.

В селі є діючий будинок культури, бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, школа, працюють магазини, пошта є залізнична станція. Найбільше фермерське господарство СТОВ "ХЛІБОРОБ".