Оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями:

 

 1. Найменування Замовника: Відділ освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Волицької сільської ради.
 2. Місцезнаходження Замовника: 13424, Житомирська область, Житомирський район, с. Волиця, вул. Житомирська, будинок 105/10.
 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань Замовника: 44011446.
 4. Категорія Замовника: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.
 5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Маківська Оксана Василівна, фахівець з публічних закупівель Відділу освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Волицької сільської ради, Україна, 13424, Житомирська область, Житомирський район, с. Волиця, вул. Житомирська, будинок 105/10, телефон +380967703561, E-mail: Koncevich.oksana@gmail.com
 6. Вид предмета закупівлі: Товар.
 7. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Сирні продукти за кодом ДК 021:2015: 15540000-5
 8. Кількість товарів, обсяг виконання робіт чи надання послуг:

     Сир твердий -  165 кг

     Сир кисломолочний – 667кг

 1. Місце поставки товарів, місце виконання робіт чи надання послуг:

 

Об’єкти відділу освіти, культури, туризму, сім’ї молоді та спорту Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Адреса

1

Волицька гімназія Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна,  Житомирська область, Житомирський район, с. Волиця, вул. Житомирська, буд.150/4

2

Старокотельнянський заклад дошкільної освіти «Колосок» Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна, 13413, Житомирська обл., Житомирський р-н, село Стара Котельня, вул.Камінна, будинок 19

3

Івницький ліцей Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна,  Житомирська область, Житомирський район с. Івниця, вул. Верескова, 1

4

Новоівницький ліцей Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна, Житомирська область, Андрушівський район, с-ще Новоівницьке, вул. Лісова, 23

5

Степківська гімназія Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна, Житомирська область, Андрушівський район, с.Степок, вул. Шкільна, 1

6

Волицький заклад дошкільної освіти «Сонечко» Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна, 13424, Житомирська обл., Житомирський р-н, село Волиця, Волицька ТГ, вул.Житомирська, будинок 105/5

7

Старокотельнянський ліцей Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна, 13413, Житомирська обл., Житомирський р-н, село Стара Котельня, вул. Зазулінського, будинок 5

8

Нововівницький заклад дошкільної освіти «Лісова казка»  Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна, 13419, Житомирська обл., Житомирський р-н, селище Новоівницьке, вул. Лісова, будинок, 24

9

Івницький заклад дошкільної освіти "Сонечко" Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна,  Житомирська область, Житомирський район с. Івниця, вул. Верескова, 1

 

10.Очікувана вартість предмета закупівлі: 149550,00 грн (з ПДВ) (Сто сорок дев’ять тисяч п’ятсот п’ятдесят гривні 00 коп.) з ПДВ.

 1. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету.
 2. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 31.12.2024р
 3. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: по 12.01.2024р.
 4. Умови оплати: Оплата Замовником Постачальнику вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, протягом 5 (пяти) банківських днів.
 5. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою
 1. Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати):             Не вимагається.
 2. Вид забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати):                   Не вимагається.
 3. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається.
 4. Дата та час розкриття тендерних пропозицій: визначаються електронною системою закупівель автоматично в день оприлюднення замовником оголошення про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель.
 5. Дата та час проведення електронного аукціону: Електронний аукціон очікується з 12.01.2024р. о 15:44
 6. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях  - 0,5 %
 7. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна».  Критерії оцінки тендерних пропозицій:  ціна (питома вага цінового критерію – 100 %).
 8. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності): відсутні.

 

       Фахівець з публічних закупівель                    _____________                                         Маківська О.В.                       (посада уповноваженої особи)                                    (підпис)                                               (ім’я та прізвище)


 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі - Сирні продукти

(за кодом ДК 021:2015: 15540000-5 - Сирні продукти)

 

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  "або еквівалент".

 

Загальні умови постачання:

1. Постачання товару відбувається відповідно до заявок замовника партіями, спеціальним транспортом постачальника. Поставка товару  здійснюється в день зазначений в замовленні Покупця.

2. Розрахунок за поставлений товар – у безготівковій формі.

3. Разом з кожною партією товару повинна надаватися супровідна первинна документація.

4. Завантаження та  вивантаження товару здійснюється  представниками Учасника.

5. Всі поставленні товари повинні відповідати вимогам Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів»,  нормативно-технологічній документації, встановленим санітарно-гігієнічним нормам, нормам стандартизації і сертифікації, діючих на момент проведення закупівлі.

6. Товар має постачатися з терміном придатності не менше 80% загального терміну зберігання.

7. При поставці товару, учасник повинен дотримуватися температурного режиму.

8. Товар повинен бути в упаковці, яка відповідає характеру товару і захищає його від пошкоджень під час поставки. Упаковка має містити всю необхідну інформацію про товар, згідно вимог чинного законодавства.

9. Якщо поставлений товар не буде відповідати своїм якісним характеристикам, постачальник повинен замінити товар своїми силами і за свій рахунок протягом 8 годин.

 

№ зп

Найменування

Кіль-кість

(Кг.)

Технічні характеристики

1

Сир кисломолочний

667

Виготовлений з коров’ячого молока. Консистенція м’яка, розсипчаста маса. Колір білий або з кремовим відтінком. Масова частка жиру не менше 9%. Якість товару повинна відповідати діючим стандартам та вимогам ДСТУ.

Ваговий, фасований - до 5 кг. Тара та пакувальні матеріали, які застосовують для пакування кисломолочного сиру, мають бути чисті, сухі, без стороннього запаху. Додаткові вимоги: товар повинен бути промаркований та запакований належним чином. Залишок терміну зберігання на момент поставки продуктів повинен бути не менше 80% від терміну зберігання, який встановлений виробником відповідного товару. Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, що передбачені чинним законодавством, в тому числі Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" та ДСТУ.

2

Сир твердий

 

165

Виготовлений з коров’ячого молока.. Сир твердий, не менше 50% жирності, світло-жовтого кольору; без стороннього запаху та смаку. Консистенція пластична, ніжна, однорідна за всією масою. Без сторонніх запахів і присмаків. Запах у міру виражений сирний. Поверхня чиста, рівна. Масова частка жиру не менше 50%. Якість товару повинна відповідати діючим стандартам та вимогам ДСТУ, ТУ. Додаткові вимоги: товар повинен бути промаркований та запакований належним чином. Залишок терміну зберігання на момент поставки продуктів повинен бути не менше 80% від терміну зберігання, який встановлений виробником відповідного товару. Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, що передбачені чинним законодавством, в тому числі Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" та ДСТУ.

 

Місце поставки: за адресами закладів освіти

 

Місцезнаходження об’єктів Відділу освіти, культури, туризму, сім’ї молоді та спорту Волицької сільської ради:

 

Об’єкти відділу освіти, культури, туризму, сім’ї молоді та спорту Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Адреса

1

Волицька гімназія Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна,  Житомирська область, Житомирський район, с. Волиця, вул. Житомирська, буд.150/4

2

Старокотельнянський заклад дошкільної освіти «Колосок» Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна, 13413, Житомирська обл., Житомирський р-н, село Стара Котельня, вул.Камінна, будинок 19

3

Івницький ліцей Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна,  Житомирська область, Житомирський район с. Івниця, вул. Верескова, 1

4

Новоівницький ліцей Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна, Житомирська область, Андрушівський район, с-ще Новоівницьке, вул. Лісова, 23

5

Степківська гімназія Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна, Житомирська область, Андрушівський район, с.Степок, вул. Шкільна, 1

6

Волицький заклад дошкільної освіти «Сонечко» Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна, 13424, Житомирська обл., Житомирський р-н, село Волиця, Волицька ТГ, вул.Житомирська, будинок 105/5

7

Старокотельнянський ліцей Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна, 13413, Житомирська обл., Житомирський р-н, село Стара Котельня, вул. Зазулінського, будинок 5

8

Нововівницький заклад дошкільної освіти «Лісова казка»  Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Україна, 13419, Житомирська обл., Житомирський р-н, селище Новоівницьке, вул. Лісова, будинок, 24

9

Івницький заклад дошкільної освіти "Сонечко" Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

 

Україна,  Житомирська область, Житомирський район с. Івниця, вул. Верескова, 1

 

 

 

 

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення затверджено у річному плані на 2024рік.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувана вартість предмета закупівлі визначалася згідно примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 методом порівняння ринкових цін. Замовником здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товарів (Філе куряче, м'ясо свинини м'ясо яловичини), що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, а також за допомогою телефонного зв’язку. За результатами зазначеного аналізу, було  отримано такі цінові пропозиції:

 

Сир кисломолочний

 

Середня вартість становить

ФОП Прут І.М. - 150грн/кг

ФОП Євдощук В.С. – 146грн/кг

Середня ціна мінфін - 154грн/кг

(150+146+154)/3=150 грн/кг

Вартість 150*667= 100050,00 грн

 

Сир твердий

 

ФОП Прут І.М. - 300грн/кг

ФОП Євдощук В.С. – 284грн/кг

Середня ціна мінфін - 316грн/кг

(300+284+316)/3=300 грн

Вартість 165*300=49500,00 грн

 

Розрахунок очікуваної вартості було здійснено наступним чином:

 

100050+49500=149550,00 грн