Протокол ІХ сесії VIII скликання

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №410 Про затвердження старости Івницького старостинського округу.

Рішення №411 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Вижак С.Л.

Рішення №412 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Вихресту П.О.

Рішення №413 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Вознюку О. С.

Рішення №414 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Войцехівській Н.П.

Рішення №415 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Гаєвській А.О.

Рішення №416 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Григорчуку В.В.

Рішення №417 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Григорчук Л.В.

Рішення №418 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Дем’янчуку П.П.

Рішення №419 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Іщук О.І.

Рішення №420 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Котенку І.О.

Рішення №421 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Кучерук Н.Р.

Рішення №422 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Литвинчуку М.В.

Рішення №423 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Любась І.О.

Рішення №424 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Нишпалу В. П.

Рішення №425 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Паші Г.М.

Рішення №426 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Шпичак О. Р.

Рішення №427 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ободзінському А. Л.

Рішення №428 Про затвердження технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Поліщук І.С.

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №429 Про надання дозволу гр. Вакульчуку І.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №430 Про надання дозволу гр. Главацькій А. В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №431 Про надання дозволу гр. Главацькому М. В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №432 Про надання дозволу гр. Грищуку І. В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №433 Про надання дозволу гр. Денисюк Т.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №434 Про надання дозволу гр. Клименко О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №435 Про надання дозволу гр. Козюченку Б.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку 3

Рішення №436 Про надання дозволу гр. Портяк Н. М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №437 Про надання дозволу гр. Почапській Р.Д. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №438 Про надання дозволу гр. Смолінському Р.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №439 Про надання дозволу гр. Смолінській Н.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №440 Про надання дозволу гр. Юхимчук Т.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №441 Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку, укладання договору про передачу права власності на земельну ділянку у зв’язку із добровільною відмовою власника

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №442 Про надання дозволу гр. Ясенчуку І. М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для городництва

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №443 Про надання дозволу гр. Гебричу А.І.. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №444 Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

Рішення №445 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених земельних часток (паїв) з метою подальшої передачі на умовах оренди ТОВ «Жива Нива»

Рішення №446 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Вижак В.А.

Рішення №447 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Вихресту П.О.

Протоколи лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №448 Про затвердження Положення про помічника-консультаита депутата Волицької сільської ради

Рішення №449 Про створення юридичної особи -виконавчого комітету Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Рішення №450 Про затвердження змін у структурі апарату Волицької сільської ради

Рішення №451 Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Центр первинної медико - санітарної допомоги Волицької сільської ради на 2021 рік

Рішення №452 Про перерозподіл коштів

Рішення №453 Про внесення змін до бюджету Волицької сільської територіальної громади на 2021 рік

Рішення №454 Про перерозподіл коштів КУ «Андрушівський ІРЦ»

Рішення №455 Про зміни в реєстрі адреси юридичних осіб структурних підрозділів Волицької сільської ради

Рішення №456 Про виключення Чужинова О.В. зі складу виконавчого комітету Волицької сільської ради

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Протокол 2-го пленарного засідання IX сесії VIII скликання

Рішеня № 457 Про затвердження Положення про виконавчий комітет Волицької сільської ради.

Рішення № 458 Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Волицької сільської ради та її виконавчих органів

Рішення № 459 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності

Рішення № 460 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності

Рішення № 461 Про скасування рішення Волицької сільської ради від 05Л0.2021р. № 330 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Лисенку Б.Ж.»

Рішення № 462 Про передачу у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (пай) гр. Максименку О.М.

Рішення № 463 Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Меричанському В.В.

Рішення № 464 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Пастуху С.В.

Рішення № 465 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Шевчук І.М.

Рішення № 466 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Гречанюку ОЛ.

Рішення № 467 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Коршенюк М.В.

Рішення № 468 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Тертичному Б.М.

Рішення № 469 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Марченку А.Д.

Рішення № 470 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Максимчуку М.Г.

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення № 471 Про надання дозволу гр. Бабічу М.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 472 Про надання дозволу гр. Дорошуку М.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 473 Про надання дозволу гр. Ясенчук А.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 474 Про надання дозволу гр. Висоцькій Л.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 475 Про надання дозволу гр. Вознюк Н.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 476 Про надання дозволу гр. Іванюку В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 477 Про надання дозволу гр. Крушинському І.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 478 Про надання дозволу гр. Мисливому О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 479 Про надання дозволу гр. Мисливій О.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 480 Про надання дозволу гр. Музичук Л.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 481 Про надання дозволу гр. Руцькому С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 482 Про надання дозволу гр. Нестеренко Т.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 483 Про надання дозволу гр. Поліщук В.Й. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 484 Про надання дозволу гр. Федорченко В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 485 Про надання дозволу гр. Самко А.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку