Волицька територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

IX сесія

Протокол ІХ сесії VIII скликання

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №410 Про затвердження старости Івницького старостинського округу.

Рішення №411 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Вижак С.Л.

Рішення №412 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Вихресту П.О.

Рішення №413 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Вознюку О. С.

Рішення №414 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Войцехівській Н.П.

Рішення №415 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Гаєвській А.О.

Рішення №416 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Григорчуку В.В.

Рішення №417 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Григорчук Л.В.

Рішення №418 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Дем’янчуку П.П.

Рішення №419 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Іщук О.І.

Рішення №420 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Котенку І.О.

Рішення №421 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Кучерук Н.Р.

Рішення №422 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Литвинчуку М.В.

Рішення №423 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Любась І.О.

Рішення №424 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Нишпалу В. П.

Рішення №425 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Паші Г.М.

Рішення №426 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Шпичак О. Р.

Рішення №427 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ободзінському А. Л.

Рішення №428 Про затвердження технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Поліщук І.С.

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №429 Про надання дозволу гр. Вакульчуку І.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №430 Про надання дозволу гр. Главацькій А. В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №431 Про надання дозволу гр. Главацькому М. В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №432 Про надання дозволу гр. Грищуку І. В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №433 Про надання дозволу гр. Денисюк Т.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №434 Про надання дозволу гр. Клименко О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №435 Про надання дозволу гр. Козюченку Б.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку 3

Рішення №436 Про надання дозволу гр. Портяк Н. М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №437 Про надання дозволу гр. Почапській Р.Д. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №438 Про надання дозволу гр. Смолінському Р.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №439 Про надання дозволу гр. Смолінській Н.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №440 Про надання дозволу гр. Юхимчук Т.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №441 Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку, укладання договору про передачу права власності на земельну ділянку у зв’язку із добровільною відмовою власника

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №442 Про надання дозволу гр. Ясенчуку І. М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для городництва

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №443 Про надання дозволу гр. Гебричу А.І.. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №444 Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

Рішення №445 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених земельних часток (паїв) з метою подальшої передачі на умовах оренди ТОВ «Жива Нива»

Рішення №446 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Вижак В.А.

Рішення №447 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Вихресту П.О.

Протоколи лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення №448 Про затвердження Положення про помічника-консультаита депутата Волицької сільської ради

Рішення №449 Про створення юридичної особи -виконавчого комітету Волицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Рішення №450 Про затвердження змін у структурі апарату Волицької сільської ради

Рішення №451 Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Центр первинної медико - санітарної допомоги Волицької сільської ради на 2021 рік

Рішення №452 Про перерозподіл коштів

Рішення №453 Про внесення змін до бюджету Волицької сільської територіальної громади на 2021 рік

Рішення №454 Про перерозподіл коштів КУ «Андрушівський ІРЦ»

Рішення №455 Про зміни в реєстрі адреси юридичних осіб структурних підрозділів Волицької сільської ради

Рішення №456 Про виключення Чужинова О.В. зі складу виконавчого комітету Волицької сільської ради

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Протокол 2-го пленарного засідання IX сесії VIII скликання

Рішеня № 457 Про затвердження Положення про виконавчий комітет Волицької сільської ради.

Рішення № 458 Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Волицької сільської ради та її виконавчих органів

Рішення № 459 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності

Рішення № 460 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності

Рішення № 461 Про скасування рішення Волицької сільської ради від 05Л0.2021р. № 330 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Лисенку Б.Ж.»

Рішення № 462 Про передачу у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (пай) гр. Максименку О.М.

Рішення № 463 Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Меричанському В.В.

Рішення № 464 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Пастуху С.В.

Рішення № 465 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Шевчук І.М.

Рішення № 466 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Гречанюку ОЛ.

Рішення № 467 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Коршенюк М.В.

Рішення № 468 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Тертичному Б.М.

Рішення № 469 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Марченку А.Д.

Рішення № 470 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Максимчуку М.Г.

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Рішення № 471 Про надання дозволу гр. Бабічу М.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 472 Про надання дозволу гр. Дорошуку М.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 473 Про надання дозволу гр. Ясенчук А.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 474 Про надання дозволу гр. Висоцькій Л.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 475 Про надання дозволу гр. Вознюк Н.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 476 Про надання дозволу гр. Іванюку В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 477 Про надання дозволу гр. Крушинському І.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 478 Про надання дозволу гр. Мисливому О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 479 Про надання дозволу гр. Мисливій О.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 480 Про надання дозволу гр. Музичук Л.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 481 Про надання дозволу гр. Руцькому С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 482 Про надання дозволу гр. Нестеренко Т.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 483 Про надання дозволу гр. Поліщук В.Й. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 484 Про надання дозволу гр. Федорченко В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 485 Про надання дозволу гр. Самко А.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора