Протокол 1-го пленарного засідання X сесії VIII скликання

Рішення № 486 Про виділення коштів

Рішення № 487 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Левонтюк В.Й.

Рішення № 488 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Луцюк О.В.

Рішення № 489 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Гонгальському В.А.

Рішення № 490 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Гонгальському О.А.

Рішення № 491 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Кручку О.І.

Рішення № 492 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки га передачі її у власність гр. Козлову В.А.

Рішення № 493 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки га передачі її у власність гр. Куликївському А.С.

Протокол лічильної комісії

Рішення № 494 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Лелет Л.І.

Рішення № 495 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Мусієнко Т.В.

Рішення № 496 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Ободзінському В.О.

Рішення № 497 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки га передачі її у власність гр. Стечинській К.А.

Рішення № 498 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки га передачі її у власність гр. Харчук І.А.

Рішення № 499 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вікановій Г.Ф.

Рішення № 500 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) СФГ «Лазарове»

Протокол лічильної комісії

Рішення № 501 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільського виробництва (перерозподілених земельних ділянок, невитребуваних часток (паїв)) та передачу в оренду даних земельних  ділянок ТОВ "ЖИВА НИВА".

Рішення № 502 Про надання дозволу гр. Аврамець С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 503 Про надання дозволу гр. Вижаку С.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення ОСГ

Рішення № 504 Про надання дозволу гр. Чикваная В.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 505 Про надання дозволу гр. Мазур Н.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою педачі у власність.

Рішення № 506 Про надання дозволу гр. Білоус О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 507 Про надання дозволу гр. Смолінській І.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 508 Про надання дозволу гр. Вознік О.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 509 Про надання дозволу гр. Меричанському В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 510 Про надання дозволу гр. Дмитрук Ю.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 511 Про надання дозволу гр. Мартинюк І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Протокол лічильної комісії

Рішення № 512 Про надання дозволу ТОВ «Синтез-М» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду

Рішення № 513 Про затвердження Волицькій територіальній громаді в особі Волицької сільської ради технічні документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності

Рішення № 514 Про внесення змін до бюджету Волицької сільської територіальної громади на 2021 рік

Рішення № 515 Про затвердження Положення про Відділ освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Волицької сільської ради

Рішення № 516 Про затвердження Статутів в новій редакції

Рішення № 517 Про затвердження переліку об’єктів га суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення (в порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів), на території Волицької сільської ради на 2022 рік

Рішення № 518 Про затвердження видів громадських робіт га переліку об’єктів, на яких засуджені особи будуть відбувати даний вид покарання у 2022 році

Рішення № 519 Про затвердження видів суспільно-корисних робіт та перелік об’єктів для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт у 2022 році

Рішення № 520 Про затвердження Плану роботи Волицької сільської ради на 2022 рік

Рішення № 521 Про затвердження змін у структурі апарату Волицької сільської ради

Рішення № 522 Про затвердження загального та персонального складу виконавчого комітету Волицької сільської ради

Рішення № 523 Про затвердження Програми «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2022 рік»

Рішення № 524 Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду автомобільним транспортом окремих категорій громадян, які проживають на території Волицької сільської ради на 2022 рік

Рішення № 525 Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Волицької сільської ради на 2022-2023 роки

Рішення № 526 Про затвердження Перспективного Плану розвитку системи послуг догляду за дітьми на території Волицької територіальної громади на 2022-2026 роки

Рішення № 527 Про затвердження «Комплексної Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання на території Волицької сільської ради на 2022-2025 роки»

Рішення № 528 Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2022 рік

Рішення № 529 Про затвердження комплексної Програми соціального захисту та надання матеріальної допомоги населенню, які зареєстровані га мешкають на території Волицької сільської ради на 2022 рік

Рішення № 530 Про надання згоди на прийняття на баланс Волицької територіальної громади автотранспортних засобів

Рішення № 531 Про укладення договора оренди землі

Протокол 2-го пленарного засідання X сесії VIII скликання

Рішення № 532 Про затвердження штатного розпису КИ «Пролісок»

Рішення № 533 Про взяття на баланс Волицької сільської ради вуличного освітлення

Рішення № 534 Про затвердження Положення про Відділ освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Волицької сільської ради

Рішення № 535 Про затвердження Порядку ведення обліку дошкільного, шкільного віку та учнів в межах Волицької сільської ради

Рішення № 536 Про затвердження вартості харчування закладів освіти відділу освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді га спорту Волицької сільської ради

Рішення № 537 Про затвердження Положення про Службу у справах дітей Волицької сільської ради

Рішення № 538 Про внесення змін до переліку адміністративних послуг відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Рішення № 539 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Ковальському Р.М.

Рішення № 540 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Паламарчук Г.О.

Рішення № 541 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки га передачі її у власність гр. Яковіцькому Б.Ц.

Рішення № 542 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і р. Ковальчуку С.П.

Рішення № 543 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковальчуку В.В.

Рішення № 544 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Харченку В.С.

Рішення № 545 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки га передачі її у власність гр. Ткачуку О.М.

Протокол лічильної комісії

Рішення № 546 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Мотиженцю Д.О.

Рішення № 547 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передані її у власність гр. Смолінській Н.С.

Рішення № 548 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки га передачі її у власність гр. Смолінському Р.П.

Протокол лічильної комісії

Рішення № 549 Про затвердження проекту відведення та передачу в оренду земельної ділянки гр. Євдоіцуку В.С.

Рішення № 550 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільського Виробництва (нерозподілених земельних ділянок, невитребуваних часток (паїв)) та передачу в оренду даних земельних ділянок ТОВ "ЖИВА НИВА"

Рішення № 551 Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Стара Котельня Волицької сільської ради

Рішення № 552 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (під кладовищем)

Рішення № 553 Про надання дозволу гр. Балимському В.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 554 Про надання дозволу гр. Гречанюку В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 555 Про надання дозволу гр. Коржуку В.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 556 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (землі освіти)

Рішення № 557 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки га передачі її у власність гр. Ковальському Р.М.

Рішення № 558 Про надання дозволу гр. Дроздовському В.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 559 Про надання дозволу гр. Медведчуку В.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 560 Про надання дозволу гр. Медведчуку І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 561 Про надання дозволу гр. Соловйову М.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 562 Про надання дозволу гр. Собко С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Протокол лічильної комісії

Рішення № 563 Про надання дозволу гр. Кирилюку А.Д. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 564 Про надання дозволу гр. Кирилюк М.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 565 Про надання дозволу гр. Мацику Є.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Протокол лічильної комісії

Рішення № 566 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Гощицькій Н.С.

Рішення № 567 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Гордійчук І.П.

Рішення № 568 Про надання дозволу гр. Нестерчуку С.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 569 Про надання дозволу гр. Ободзінській О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 570 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки га передачі її у власність гр. Гордійчук І.П.

Рішення № 571 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

Рішення № 572 Про надання дозволу гр. Смолінській Г.Я. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 573 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності (під кладовищем) в с. Івннця

Рішення № 574 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності (під кладовищем) в с. Стара Котельня

Рішення № 575 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності (під кладовищем) в с.Степок та с. Корчмище

Протокол лічильної комісії

Рішення № 576 Про надання дозволу гр. Троцькій Н.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення № 577 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковальчуку С.П.

Протокол лічильної комісії

Протокол лічильної комісії

Рішення № 578 Про затвердження Програми забезпечення жителів громади життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2022 -2024 роки

Рішення № 579 Про затвердження Положення про відділення соціальної роботи відділу соціального захисту населення та надання соціальних послуг Волицької сільської ради

Рішення № 580 Про затвердження Положення відділення соціальної допомоги вдома (надання соціальних послуг догляду вдома)

Рішення № 581 Про затвердження Положення відділення соціальної допомоги вдома (надання соціальних послуг догляду вдома)

Рішення № 582 Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Волицької сільської ради на 2022 рік

Рішення № 583 Про затвердження Положення про відділ фінансів Волицької сільської ради

Рішення № 584 Про затвердження Програми сприяння проведення медичного огляду допризовників, призовників Волицької сільської ради на 2022 рік

Рішення № 585 Про виділення коштів

Рішення № 586 Про внесення змін до бюджету Волицької сільської територіальної громади на 2021 рік

Рішення № 587 Про бюджет Волицької сільської ради на 2022 рік

Рішення № 588 Про оплату праці сільського голови

Рішення № 589 Про затвердження змін у структурі апарату Волицької сільської ради

Рішення № 590 Про затвердження Програми фінансової підтримки закладу охорони здоров’я на 2022 рік

Рішення № 591 Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди

Рішення № 592 Про затвердження актів приймання-передач

Рішення № 593 Про погодження передачі у суборенду нерухомого майна орендарем ФОП Пишняк І.А.

Протокол лічильної комісії