Подяки

АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ»

Відділ соціального захисту населення та надання соціальних послуг Волицької сільської ради  висловлює  велику подяку усім небайдужим, хто долучився до проведення благодійної акції «Милосердя»

Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, співчуття та милосердя, постійна готовність прийти на допомогу залишаються незмінними.
У рамках проведення у
Волицькій громаді Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана взяли участь  керівники підприємств, устванов та організацій.

З початку проведення акції «Милосердя» до керівників підприємств, установ та організацій громади було направлено 20 листів з проханням  підтримати благодійну акцію та надати посильну натуральну чи грошову допомогу одиноким громадянам похилого віку, ветеранам праці з нагоди вшанування вказаної категорії громадян.

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу –
родині Коваль Володимира Володимировича, СТОВ «Добробут» - Клименку Володимиру Борисовичу, СТОВ «Хлібороб» - Юянцю Петру Володимировичу, СТОВ ЦППЗ3 «Коробіцький»  - Споліку Сергію Юрійовичу,  керівнику Житомирської універсальної бази у с. Ст.Котельня – Артиш Олександру Даниловичу

Милосердя й увагу до  людей поважного віку необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня. Старість не обмине нікого. Простягнемо свою руку допомоги вже зараз. Адже для вас – це лишень краплина уваги, а для таких людей  – океан доброти, для вас – це миттєвий порух душі, а для них – невимовне почуття вдячності і щастя.