Волицька громада

Житомирська область, Житомирський район

Подяки

АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ»

 

Відділ соціального захисту населення та надання соціальних послуг Волицької сільської ради  висловлює  велику подяку усім небайдужим, хто долучився до проведення благодійної акції «Милосердя»

Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, співчуття та милосердя, постійна готовність прийти на допомогу залишаються незмінними.
У рамках проведення у
Волицькій громаді Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана взяли участь  керівники підприємств, устванов та організацій.

З початку проведення акції «Милосердя» до керівників підприємств, установ та організацій громади було направлено 20 листів з проханням  підтримати благодійну акцію та надати посильну натуральну чи грошову допомогу одиноким громадянам похилого віку, ветеранам праці з нагоди вшанування вказаної категорії громадян.

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу –
родині Коваль Володимира Володимировича, СТОВ «Добробут» - Клименку Володимиру Борисовичу, СТОВ «Хлібороб» - Юянцю Петру Володимировичу, СТОВ ЦППЗ3 «Коробіцький»  - Споліку Сергію Юрійовичу,  керівнику Житомирської універсальної бази у с. Ст.Котельня – Артиш Олександру Даниловичу

 

Милосердя й увагу до  людей поважного віку необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня. Старість не обмине нікого. Простягнемо свою руку допомоги вже зараз. Адже для вас – це лишень краплина уваги, а для таких людей  – океан доброти, для вас – це миттєвий порух душі, а для них – невимовне почуття вдячності і щастя.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора