Подяка жителів селища новоівницьке

 

АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ»

 

Відділ соціального захисту населення та надання соціальних послуг Волицької сільської ради  висловлює  велику подяку усім небайдужим, хто долучився до проведення благодійної акції «Милосердя»

Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, співчуття та милосердя, постійна готовність прийти на допомогу залишаються незмінними.
У рамках проведення у
Волицькій громаді Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана взяли участь  керівники підприємств, устванов та організацій.

З початку проведення акції «Милосердя» до керівників підприємств, установ та організацій громади було направлено 20 листів з проханням  підтримати благодійну акцію та надати посильну натуральну чи грошову допомогу одиноким громадянам похилого віку, ветеранам праці з нагоди вшанування вказаної категорії громадян.

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу –
родині Коваль Володимира Володимировича, СТОВ «Добробут» - Клименку Володимиру Борисовичу, СТОВ «Хлібороб» - Юянцю Петру Володимировичу, СТОВ ЦППЗ3 «Коробіцький»  - Споліку Сергію Юрійовичу,  керівнику Житомирської універсальної бази у с. Ст.Котельня – Артиш Олександру Даниловичу

 

Милосердя й увагу до  людей поважного віку необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня. Старість не обмине нікого. Простягнемо свою руку допомоги вже зараз. Адже для вас – це лишень краплина уваги, а для таких людей  – океан доброти, для вас – це миттєвий порух душі, а для них – невимовне почуття вдячності і щастя.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ»

 

Відділ соціального захисту населення та надання соціальних послуг Волицької сільської ради  висловлює  велику подяку усім небайдужим, хто долучився до проведення благодійної акції «Милосердя»

Людське життя сповнене надій, сподівань, прагнень. На жаль, ніхто не захищений від раптових подій, які здатні перевернути звичайний ритм життя. Нещасні випадки, що трапляються з людьми в побуті і на виробництві можуть призвести до втрати працездатності, обмежити фізичні можливості та кардинально змінити звичний спосіб життя. Завдання суспільства ― не залишити людину наодинці зі своїми проблемами, а надати всю необхідну допомогу для відновлення здоров`я, для полегшення фізичного та морального стану.

Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності,  прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов`язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. В Україні близько 3 мільйонів людей з інвалідністю. І вони вимагають до себе підвищеної уваги. Ліки, продуктові набори, пільги на медичне обслуговування, пенсії і дотації, спеціально оснащений транспорт – це все потрібно людині з обмеженими можливостями. Але не будемо забувати про головне –  найбільше, чого потребують такі люди – це наша увага та розуміння.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислюватись над непростою долею людей з вадами здоров`я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть співгромадяни, які потребують нашої допомоги та уваги. У цей день хочеться побажати їм теплих стосунків із близькими, бадьорості духу та міцного здоров`я, і надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей та великої сили волі, що ці можливості породжує, а всім нам побільше душевної щедрості і милосердя, які втілилися б у добрі справи.


Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу для дітей інвалідів Волицької громадиРаковичу Анатолію Станіславовичу керівнику СТОВ «Старокотельнянське». Бажаємо Вам міцного здоров’я, сили і наснаги, нехай добро яке Ви робите вернеться Вам сторицею.

Фото без описуФото без описуФото без опису