Протокол двадцять сьомої сесії восьмого скликання

Рішення №828 Про затвердження Програми пітримки внутрішньо переміщениї осіб на 2023-2025

Рішення №829 Про внесення змін до Положення про виконавчий комітет Волицької сільської ради

Рішення №830 Про затвердження штатного розпису КП "Пролісок" на 2023 рік

Рішення №831 Про затвердження Програми розвитку малого бізнесу в сільській місцевості Волицької сільської ради

Рішення №832 Про затвердження технічної документаціїі землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Савчуку С.В.

Рішення №833 Про затвердження технічної документаціїі землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бабчуку Ф.П.

Рішення №834 Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки

Рішення №838 Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

Рішення №839 Про внесення змін в рішення сесії від 18.02.2022 року №630 "Про затвердження типового штатного розпису КНП "АЗПСМ" Волицької сільської ради