ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВОЛИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1. Сільський голова – Шаповалов Андрій Володимирович.

2. Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Струць Юрій Миколайович

3.Секретар ради – Смолінська Ірина Петрівна.

4. Начальник служби у справах дітей  Волицької сільської ради - Цимбрович Ірина Миколаївна.

5. Начальник відділу  фінансів Волицької сільської ради  - Тарасюк Олена Петрівна.

6. Начальник відділу освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту  Волицької сільської ради – Хохонік Аліна Миколаївна.

7. Начальник Центру надання соціальних послуг  Волицької сільської ради – Рибак Валентина Адолінівна.

8. Начальник  відділу з питань земельних відносин Волицької сільської ради – Присяжнюк Оксана Анатоліївна.

9. Начальник  відділу правової, кадрової служби, військового обліку, паспортизації та медичного забезпечення  Волицької сільської ради – Клименко Тетяна Василівна.

10. Директор ДП ЖРЗРТО «Промінь» - Джигірей Віктор Олександрович.

11. Директор СТОВ «Хлібороб» - Юянець Петро Володимирович.

12.Староста с.Івниця Ясенчук Л.Г.

13.Староста с.Степок Кулик Л.Б.

14.Староста с.Стара Котельня Халін О.Г.

15.Староста с.Новоівницьке Євтух С.І.