Робота  служби у справах дітей Волицької сільської ради  спрямована  на  реалізацію права кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, забезпечення їх права на виховання  в сімейному оточенні, розв'язання  проблем дитячої бездоглядності  і безпритульності.

На теперішній час на первинному обліку служби у справах дітей  перебуває 16 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з  них 16 дітей охоплено   сімейними  формами виховання. П`ять сімей перебувають на обліку як сім`ї які перебувають у складних сімейних обставинах в яких виховується 15 дітей.

Сім’я несе найбільшу відповідальність за виховання дитини. Саме вона має виконувати головне завдання – забезпечувати матеріальні та педагогічні умови для духовного, морального, інтелектуального і фізичного розвитку юного покоління.

Доброта та  любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Діти - це  наша надія і наше майбутнє.

Діти, які втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання. Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сім’ю: усиновлення, опіка/піклування, прийомні сім’ї (ПС), дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ).
Консультування з приводу створення та функціонування ПС/ДБСТ, оформлення опіки/піклування, усиновлення, патронату та наставництва, навчання на курсах щодо виховання, взаємодії з дитиною-сиротою, дитиною позбавленої батьківського піклування та дитиною, яка опинилася в складних життєвих обставинах тощо отримайте у службі у справах дітей.

Центр надання  соціальних послуг ,Служба у справах дітей громади здійснюють соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді системно проводиться навчання з підвищення батьківської компетентності прийомних батьків та батьків вихователів . Для сімей, які прийняли дитину у сім’ю, надається психологічна допомога.

Якщо Ви бажаєте стати батьками-вихователями або прийомними батьками за більш детальною інформацією для проходження навчання та збору необхідних документів звертайтесь до Волоцької сільської ради до служби у справах дітей  за адресою: с. Волиця , вул.Житомирська 105/10