ПРОТОКОЛ 8 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

Рішення №304 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (під кладовищем)

Рішення №305 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (під кладовищами)

Рішення №306 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (під кладовищами)

Рішення № 307 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення громадських пасовищ

Рішення №308 Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

Рішення №309 Про передачу в оренду земельної ділянки ФГ "Волошки"

Рішення №310 Про передачу в оренду земельних ділянок СТОВ "Старокотелянське"

Рішення №311 Про внесення змін до договору оренди землі

Рішення №312 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення із зміною цільового призначення земельної ділянки в користування на умовах оренди гр. Лівінському В.О.

Рішення №313 Про передачу у власність земельної ділянки

Рішення №314 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність (під сміттєзвалищем)

Рішення №315 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі іі у власність гр. Дем'янчук К.Д.

Рішення №316 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі іі у власність гр. Пилипу А.І.

Рішення №317 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі іі у власність гр. Пилип І.П.

Рішення №318 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі іі у власність гр. Глушаниці Н.О.

Рішення №319 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі іі у власність гр. Іщуку А.М.

Рішення №320 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі іі у власність гр. Кулик С.Б.

Рішення №321 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі іі у власність гр. Макаревич О.І.

Рішення №322 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі іі у власність гр. Маленівській Л.О.

Рішення №323 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі іі у власність гр. Калініченку М.В.

Рішення №324 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі іі у власність гр. Яковіцькій Л.Л.

Рішення №325 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голоднюк Олені Григорівні.

Рішення №326 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ліщенко Ядвіги Володимирівни.

Рішення №327 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ткачук Катерині Андронівні.

Рішення №328 Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рябоконь Г.В.

Рішення №329 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Дзюмазі П.В.

Рішення №330 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Лисенку Б.Ж.

Рішення №331 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Кучерявому Я.І.

Рішення №332 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Халіну В.О.

Рішення №333 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Білоусу Р.Ю.

Рішення №334 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Хохловій А.І.

Рішення №335 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Мамчур К.О.

Рішення №336 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Мірошниченко О.В.

Рішення №337 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Мірошніченку О.І.

Рішення №338 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Осадчуку А.А.

Рішення №339 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Хорошавіну М.Ю.

Рішення №340 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Язиковій О.Г.

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку денному

Рішення 341 Про надання дозволу гр.Тертичному Б.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №342 Про надання дозволу гр. Марченку А. Д. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №343 Про надання дозволу гр. Артемчук Г.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №344 Про надання дозволу гр. Башинській О.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №345 Про надання дозволу гр. Башинському В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №346 Про надання дозволу гр. Бердичівському М.ІІ. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №347 Про надання дозволу гр. Білошицькій Л.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №348 Про надання дозволу гр. Вакулюку Р.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №349 Про надання дозволу гр. Вижаку О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №350 Про надання дозволу гр. Голяк О.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №351 Про надання дозволу гр. Гордійчук І.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №352 Про надання дозволу гр. Гречанюку О.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №353 Про палання дозволу гр. Гринковській А.В. на розробку проекту землеустро щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №354 Про надання дозволу гр. Душкіну А.Л. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №355 Про надання дозволу гр. Змієвській В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №356 Про надання дозволу гр. Ковальчук В.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №357 ро надання дозволу гр. Котвицькому О.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №358 Про надання дозволу гр. Коршенюк М. В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №359 Про надання дозволу гр. Литвинчуку А.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №360 Про надання дозволу гр. Максимчуку Е.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №361 Про надання дозволу гр. Маленівській І.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №362 Про надання дозволу гр. Мацику Є.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №363 Про палання дозволу гр. Мацику С.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з зметою передачі у власність.

Рішення №364 Про надання дозволу гр. Метліцькій С.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №365 Про надання дозволу гр. Метліцькому П.Д. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №366 Про палання дозволу гр. Мотиженцю Д.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №367 Про надання дозволу гр. Ободзінській С.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №368 Про надання дозволу гр. Ободзінському А.Л. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №369 Про надання дозволу гр. Паламарчук Г. О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №370 Про надання дозволу гр. Поліщук І.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №371 Про надання дозволу гр. Рябоконь Г.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №372 Про надання дозволу гр. Собко І.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №373 Про надання дозволу гр. Солоп В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №374 Про надання дозволу гр. Стечинській К.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №375 Про надання дозволу гр. Федорук Т.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №376 Про надання дозволу гр. Фоменченко В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №377 Про надання дозволу гр. Білоусу С. В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №378 Про надання дозволу гр. Вознюк О.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №379 Про надання дозволу гр. Гречанюку В. М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №380 Про надання дозволу гр. Дацюку В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №381 Про надання дозволу гр. Дорощук К.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №382 Про надання дозволу гр. Козлову В.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №383 Про надання дозволу гр. Кручко О.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №384 Про надання дозволу гр. Куликівському А.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №385 Про надання дозволу гр. Левонтюку В.Й. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №386 Про надання дозволу гр. Луцюк О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №387 Про надання дозволу гр. Мартиненку В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №388 Про надання дозволу гр. Морозу І.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №389 Про надання дозволу гр. Талько І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №390 Про надання дозволу гр. Ткачуку О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

Рішення №391 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність гр. Калініченку М.В.

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку денному

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку денному

Рішення №392 Про внесення змін до переліку адміністративних послуг відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Рішення №393 Про затвердження типового штатного розпису КНП «АЗПСМ Волицької сільської ради

Рішення №394 Про затвердження актів приймання передачі майна

Рішення №395 Про затвердження звіту про виконання бюджету Волицької сільської ради за І півріччя 2021 року

Рішення 396 Про затвердження звіту про виконання бюджету Волицької сільської ради за 9 місяців 2021 року

Рішення №397 Про виділення коштів

Рішення №398 Про внесення змін до бюджету Волицької сільської територіальної громади на 2021 рік

Рішення №399 Про затвердження змін у структурі апарату Волицької сільської ради

Рішення №400 Про затвердження штатного розпису КП «Пролісок»

Рішення №401 Про внесення змін до контракту з керівником КП «Пролісок»

Рішення №402 Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад

Рішення №403 Про продовження співпраці

Рішення №404 Про затвердження звернення до ГУНИ в Житомирській області

Рішення №405 Про розгляд листа ТО «За демократичне виборче право»

Рішення №406 Про укладення додаткових угод до договорів оренди землі

Рішення №407 Про внесення змін до складу виконавчого комітету Волицької сільської ради

Рішення №408 Про дострокове припинення повноважень старости Івницького старостинського округу та звільнена старости - Мішути В.Г.

Рішення №409 Про план діяльності сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

Протоколи лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку денному

Протокол лічильної комісії щодо підрахунку голосів відкритого поіменного голосування по порядку денному