Привітання

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління, жителі Волицької об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток селища, країни, за  багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість ще раз засвідчити, що практичний життєвий досвід, мудрість, оптимізм та активна громадська позиція людей старшого покоління повинні стати взірцем для підростаючого покоління.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все, що Ви зробили для своїх нащадків. Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою.

Миру Вам, оптимізму і благополуччя!

Адміністрація відділу соціцального захисту населення та надання соціальних послуг Волицької сільської ради