Протокол тридцять четвертої сесії восьмого скликання від 10 жовтня 2023 року

Рішення №933 "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель по Волицькійсільській раді та передачу в оренду не успідкованих земельних ділянок ТОВ "Жива Нива"

Рішення №934 "Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, протоколу засідання аукціонної комісії, умов продажу об'єкта малої приватизації та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону об'єкта малої приватизації"

Рішення №935 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землектрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності"

Рішення №936 "Про внесення змін до договору оренди землі"

Рішення №937 "Про припинення дії договорів оренди земельними ділянками водного фонду Бубону Ю.О.

Рішення №939 "Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мостапації Ю.А."

Рішення №940 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності (під кладовищем) в с. Івниця"

Рішення №941 "Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лєбєдєвій Г. Х."

Рішення №942 "Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яремчук Г.В., Якубовській О.О."

Рішення №943 "Про відмову щодо передачі земельних ділянок в оренду"

Рішення №944 "Про затвердження інформації про виконання бюджету Волицької сільської ради за 3 квартали 2023 року"

Рішення №945 "Про виділення коштів з бюджету Волицької сільської ради"

Рішення №946 "Про внесення змін до  бюджету Волицької сільської територіальної громади на 2023 рік