Протокол 41 сесії 8 скликання Волицької сільської ради від "14" червня 2024 року

Рішення №1065 Про затвердження Програми для кривдників на території Волицької сільської територіальної  громади на 2024-2025 роки

Рішення №1066 Про продовження дії договору оренди нерухомого майна

Рішення №1067 Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2025 рік

Рішення №1068 Про справляння та встановлення ставки акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів на території Волицької сільської територіальної громади

Рішення №1069 Про ставки єдиного податку на 2025 рік

Рішення №1070 Про виділення та перерозподіл коштів бюджету Волицької сільської територіальної громади

Рішення №1071 Про внесення змін до бюджету Волицької сільської територіальної громади на 2024 рік

Рішення №1072 Про встановлення на території Волицької сільської ради ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2025 рік

Рішення №1073 Про надання дозволу на розроблення детального плану території для визначення містобудівних потреб та параметрів житлової та громадської забудови на території Волицької сільської ради в с. Волиця, вул. Житомирська, 188, 186/1, 186/2 Житомирського району Житомирської області

Рішення №1074 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Аніщенко Г.І.

Рішення №1076 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вижаку М.М.

Рішення №1077 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мороз Г.В.

Рішення №1078 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ноніку О.С.

Рішення №1079 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Побережній В.П.

Рішення №1080 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тулубінській О.Б.

Рішення №1081 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шаповалову О.В.

Рішення №1082 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Янчук Н.М.

Рішення №1083 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ремез В.А.

Рішення №1084 Про передачу в оренду земельних ділянок ТОВ "Васильківське КСМ"

Рішення №1085 Про продовження дії договору оренди нерухомого майна

Рішення №1086 Про зменшення фонду оплати праці Волицької сільської ради

Рішення №1087 Про заборону розгляду фінансових питань