ВІКТОР ГРАДІВСЬКИЙ ДОЛУЧИВСЯ ДО ВІДКРИТТЯ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ДЮСШ ТА СДЮСШОР З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

  • 511

Сьогодні, 21 вересня, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський та голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко взяли участь у відкритті командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР із 4-борства, який вперше проходить на Житомирщині.

Чемпіонат стартував у Житомирі на центральному стадіоні “Полісся”, який було реконструйовано в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

«Вітаю всіх юних учасників змагань із легкої атлетики, які вперше за часи незалежності України приймає Житомирщина. Бажаю всім спортсменам успіху, гарних результатів та нехай переможуть найкращі», — промовив Віктор Градівський.

Так, у змаганнях беруть участь юнаки та дівчата 2008-2009 років народження.

Змагатимуться учасники у таких дисциплінах:

юнаки: біг 60 м; стрибки у довжину; метання м’яча (150 г), біг 600 м;

дівчата: біг 60 м; стрибки у довжину; метання м’яча (150 г), біг 500 м.

У чемпіонаті, який відбувається на базі Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради, візьмуть участь 22 області України.

Нагадаємо, що на Житомирщині триває реалізація програми Президента «#ЗдороваУкраїна», в рамках якої запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення.

#ЗдороваУкраїна #АктивніПарки 

#ВеликеБудівництво #СпортивніЛокації

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису