Про проведення інформаційної кампанії з питань протидії торгівлі людьми

  • 418

Фото без опису

Міністерство соціальної політики, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми, розпочинає інформаційну кампанію щодо обізнаності населення з питань протидії торгівлі присвячену Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми (30 липня).

За сприяння Мінсоцполітики 06 липня 2021 року відбулася нарада з представниками Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національної соціальної сервісної служби України та громадських об’єднань щодо підготовки та відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Під час наради представниками центральних органів виконавчої влади та громадських об’єднань висловлено пропозиції щодо системи запланованих інформаційно-просвітницьких заходів на II півріччя 2021 року.

Так, зокрема Мінсоцполітики у співпраці з громадськими об’єднаннями заплановано на 21 липня 2021 року проведення наради з представниками ради церков та релігійних організацій щодо обізнаності населення з питань протидії торгівлі людьми. В подальшому планується забезпечення проведення семінару (навчання) для представників церков та релігійних організацій за участі представників об’єднаних територіальних громад.

Представництвом Міжнародної організації з міграцій в Україні виготовлено відеоролик (соціальна реклама) „Навіть ти”, який буде скеровано в обласним та Київській міській державним адміністраціям для забезпечення транслювання на міських каналах та каналах регіонального телебачення.

Водночас Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Громадською спілкою „А21 Україна” розроблено брошури (листівки), плакати з тематикою тексту щодо протидії торгівлі людьми, надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, які мають бути розповсюдженні по регіонах та місті Києві.

Також з метою підвищення рівня обізнаності громадян України щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як торгівля людьми та експлуатація, Громадською спілкою „А21 Україна” виготовлено виставку „Очікування/реальність”.

На виставці представлені конструкції з порадами, як українці можуть захистити себе. Кожне зображення має QR код з посиланням на сайт, де можна ознайомитись з повною історією постраждалої особи та дізнатись, як відбувався її порятунок.