Реєстрація ПРРО

Андрушівська ДПІ звертає увагу суб’єктів господарювання, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» передбачено відновлення з першого жовтня 2023 року застосування штрафних санкцій за порушення порядку застосування РРО та ПРРО.

Нагадаємо, що документом, який регламентує порядок проведення розрахункових операцій та застосування реєстраторів розрахункових операцій є Закон України від 6.07.1995р. № 265 «Про  застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Зазначеним документом встановлено обов’язковість застосування суб'єктами господарювання РРО/ПРРО під час здійснення розрахункових операцій  ще із 01 січня 2022 року. Виняток становлять ФОПи І групи спрощеної системи оподаткування та  ФОПи, які приймають оплату виключно банківськими переказами на реквізити IBAN, E-banking. Також мають право не використовувати РРО/ПРРО ФОПи ІІ - ІV груп, які здійснюють торгівлю у селі  за таких умов:

· річний обсяг доходу на один структурний підрозділ за рік не перевищує  1,0 млн грн,

· торгівля здійснюється не в одному  торговельному  об’єкті з підакцизними товарами,

· СГ не здійснює дистанційну торгівлю товарами,

· органом місцевого самоврядування  не прийнято рішення про обов’язкове застосування РРО.

Андрушівська ДПІ ГУ ДПС уЖитомимрській областіФото без описуФото без описуФото без опису