"Для дорослих і дітей, для батьків, які хочуть, щоб їхні нащадки виросли українцями", - Брати Капранови

Сьогодні Волицька територіальна громада отримала від пана Доброльожи Віктора Віталійовича, який є приватним нотаріусом, цікаву літературу, з якою має ознайомитись кожен справжній українець. Це книга "Мальована історія Незалежності України" від авторів YouTube каналу "імені Т.Г. Шевченка"

Із зазначеною літератураою ви можете ознайомитись у будь-якому адміністративному та навчальному приміщенні громади. Наразі, зазначені книги були передані до навчальних закладів, закладів медицини та приміщень старостинський округів.

Тому, друзі, знайомтесь із історією нашої неньки України з друкованих або електронних джерел. Пізнавайте Україну.

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани», – безсмертний вислів М.Т. Рильського.