Про ваучери на освіту для жителів громад, зокрема для ВПО

  • 69

Фото без опису

На сьогодні підрозділи служби зайнятості в області з метою підвищення конкурентноспроможності дорослого населення на ринку праці видали жителям області 171 ваучер на освіту, загальна вартість яких становить 1.6 млн грн за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державногосоціального страхування на випадок безробіття.

Серед запропонованих для навчання професій та спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер,найбільш затребуваними є "Медсестринство", кравець, закрійник, водій автотранспортних засобів, робітник фермерського господарства, кухар, електрогазозварник, слюсар-ремонтник, охоронник, водій навантажувача.

З 25 травня перелік професій  та спеціальностейЮ за якими може бути виданий ваучер на навчання розширено до 123. Ознайомитись можна тут: http://surl.li/eruwo 

Повна інформація щодо ваучерів - на сайті Державного центру зайнятості https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

Ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку за робітничою професією, підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутого за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти (крім третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) рівня вищої освіти), спеціалізацію та підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.

Отриматийого можуть люди, віком від 45 до 60 років, люди з інвалідністю, звільнені зі служби військовослужбовці,внутрішні переселенці, а також особи які були позбавлені свободивнаслідок збройної агресії проти України після їх звільнення.

Консультації щодо отримання ваучерів та подальшого навчання на  Житомирщині увідділі активних програм зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном: 067-687-98-51