Благодійний проєкт «Важливий кожен»: літні мешканці Волицької громади отримали продуктові набори від фондів

  • 205

Фото без опису

Благодійний проєкт «Важливий кожен»: літні мешканці Волицької громади отримали продуктові набори від фондів

 

Представники благодійних фондів BGV Геннадія Буткевича та «Чисті серцем» зібрали та передали Волицькій громаді продуктові набори у рамках регіонального проєкту «Важливий кожен». Благодійники надали допомогу в першу чергу літнім людям, які проживають наодинці. До складу таких наборів входять рис, макаронні вироби, олія, консерви, чай, сіль. Усього 11 продуктових позицій.

Продовжуємо працювати задля нашої спільної перемоги. Щиро вдячні Поліні Алдошиній представниці  Благодійного фонду BGV Генадія Буткевича депутату Житомирської обласної ради , Василю Вишиванюк співзасновнику Фонду «Чисті серцем», Арсенію Пушкаренко народному депутату України, член фракції політичної партії «Слуга народу» за підтримку  та турботу  старших мешканців Волицької громади. Напередодні свята Різдва Христового у рамках  проекту «Важливий кожен» отримали гуманітарну допомогу  люди поважного віку 70+, які проживають наодинці  23 продуктових  набори. Сподіваємось на подальшу співпрацю. Разом до Перемоги! Слава Україні
 Сільський голова Андрій Шаповалов!

Усього ж у рамках першої хвилі благодійного проєкту «Важливий кожен» фонди роздадуть 20 000 продуктових наборів для категорії населення віком 70+, що проживає на Житомирщині. Партії допомоги буде передано 55 сільським, селищним та міським радам у Коростенському, Житомирському, Звягельському та Бердичівському районах.

«Всі наші думки з захисниками, і вся наша допомога та зусилля покладенні для їх підтримки та перемоги українського війська. Але в ці складні часи ми не повинні забувати про наших ближніх. Бо сила українців – у єдності. Після 24 лютого це побачив весь світ. Нашим обов’язком є турбота про тих, хто цього потребує. І цей проектце повага та шана до старшого покоління. Багатьом із них сьогодні потрібна ця підтримка. Вдячний Міністерству закордонних справ, благодійним фондам та органам місцевого самоврядування, що разом у нас є можливість сьогодні підтримати людей», — зазначив Арсеній Пушкаренко, народний депутат України, член фракції політичної партії «Слуга народу».

Для того, щоб мати можливість масштабувати проєкт та допомогти якомога більшій кількості старших мешканців Житомирщини, ініціатори проєкту також оголошують про створення благодійної платформи «Важливий кожен» із закликом до регіонального бізнесу і всіх небайдужих громадян долучатися до збору коштів та товарів для формування більшої кількості продуктових наборів, які будуть передані людям літнього віку.
 

Поліна Алдошина, представниця Благодійного фонду BGV, депутатка Житомирської обласної ради наголосила на об’єднувальній силі благодійної ініціативи: «Я вражена, якою взаємодопомогою та співпрацею наповнений проєкт «Важливий кожен». Адже за кожним виданим набором стоїть велика команда, тижні роботи, сотні автівок, листів, документів і дійсно велике бажання підтримати людей похилого віку. Уже за перші кілька днів після анонсу проєкту ми отримали 55 листів від голів міських, селищних та сільських рад із запитами на ось такі продуктові набори для літніх людей. 24/7 ми тримаємо тісний контакт із місцевою владою та усіма партнерами, вирішуючи питання транспортування, зберігання, роздачі наборів.  Уся велика команда цього масштабного проєкту об’єднані ідеєю допомогти».

Більше інформації про благодійну ініціативу – на офіційному сайті: https://kozhen.bgvfund.org/

Фотозвіт за посиланням (клікабельно)