«Житомиргаз»: відмова від паперових платіжок вкрай важлива у період дефіциту енергоресурсів

  • 169

Фото без опису

Компанія пропонує споживачам блакитного палива відмовитися від паперових квитанцій за розподіл газу, особливо у період ощадного використання енергоресурсів. Щоб залучити чим більше своїх споживачів за відмову розігрують подарунки.

На офіційній сторінці АТ «Житомиргаз» у Фейсбуці компанія звернулася до споживачів газу з пропозицією відмовитися від паперових платіжок, які надходять до поштових скриньок на користь електронному документу й взяти участь у розіграші п’яти корисних подарунків – сигналізаторів газу.

Щомісяця газорозподільна компанія АТ «Житомиргаз», яка працює під брендом Регіональної газової компанії, надсилає майже 360 тисяч квитанцій. Для друку платіжок потрібен не лише папір, а й енергоресурси, які на сьогодні вкрай важливо ощадно використовувати. 

Уже майже 10 тисяч споживачів газу Житомирщини відмовилися від паперових платіжок на користь електронних. А  для того, щоб взяти участь в акції, Вам необхідно виконати кілька простих кроків:

1. Зайти в особистий кабінет https://104.ua/ua/ і натиснути на три лінії у лівому верхньому куті екрану, обрати розділ «Розрахунки» та натиснути «Відмовитися від паперового рахунку», кнопка знаходиться у нижньому правому кутку. 

Фото без опису
Фото без опису

2. Написати в коментарях під цим постом номер Вашого особового рахунку. 

Акція триватиме до 24 листопада включно. А імена п’яти переможців буде визначено та опубліковано 25 листопада за допомогою випадкової генерації чисел RANDOM.ORG. 

Дана акція проходить у межах проекту «Дерево життя». Ця екологічна ініціатива газорозподільних компаній, які працюють під брендом регіональної газової компанії має на меті економію дефіцитних ресурсів та збереження екології. Сьогодні особливо актуальне питаннямаксимально відповідального споживання. Тому відмова від паперових квитанцій – це можливість ощадно використовувати електроенергію і воду, необхідних для їх друку, і, безумовно, сам папір.