Увага! Відключення електроенергії!

На офіційному сайті АТ «Житомиробленерго» опублікували населенні пункти області, де відключать електроенергію у п’ятницю, 4 листопада. Згідно з оприлюдненим графіком, без світла буде майже уся Волицька територіальна громада.

Тож для вас повідомляємо населені пункти та вулиці, які 4 листопада беруть участь в обмеженні та аварійному відключенні електроенергії для запобігання порушення режиму роботи об’єднаної енергосистеми України або її окремих частин внаслідок дефіциту електричної потужності, який застосовується по Житомирській області:

с. Волиця повністю, а також ТОВ "Добробут", та інші;

• пр. Похідний,
  • вул. Грабовського,
  • пр. Тихий,
  • а також: СТОВ «Птахоплемзавод Коробівський», жд станція «Степок», ТОВ «АЛАРІТ ОРЕНДА», ПП «Комар», та інші;

с. Стара Котельня повністю, а також СТОВ «Старокотелянське», та інші;

На сайті «Житомиробленерго» не зазначається орієнтовний початок і тривалість відключення електроенергії.