«ДроваЄ»: в Україні запрацював державний інтернет-магазин, де можна замовити дрова.

  • 222

Фото без опису

В Україні запрацював державний інтернет-магазин дров для населення «ДроваЄ». Лісгоспи вже приймають онлайн-замовлення від українців. У декілька кліків кожен може придбати собі чи своїм рідним дрова на зиму та ще й з доставкою додому.

Про це 17 жовтня повідомило Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України з посиланням на слова міністра Руслана Стрільця.

«Уряд робить все можливе, щоб цієї зими українці були з теплом. Прем’єр-міністр України поставив чіткі завдання для сталого проходження осінньо-зимового періоду у 2022-2023 роках. З цією метою лісгоспи здійснюють заготівлю паливних дров для населення. Щоб спростити та зробити зручною для українців купівлю дров, ми створили державний інтернет-магазин “ДроваЄ”», – каже міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

Щоб купити дрова потрібно:

• Зайти на ресурс https://drovae.gov.ua/ та авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся.

• Вказати адресу доставки дров. Система автоматично підтягне найближчі до вас лісгоспи та продукцію, яку можна замовити. Кожен постачальник буде пропонувати той асортимент, який є в наявності.

• Визначитися із видом та обсягом деревини, обрати функцію з доставкою чи без.

• Оплатити замовлення або чекати на дзвінок оператора для вирішення питань з логістикою.

У міністерстві звертають увагу, що на одну фізичну особу встановлено ліміт на покупку в 15 кубометрів дров на опалювальний сезон. Тому для уникнення зловживань і оптових закупівель в магазині діє система авторизації користувачів.