АТ "Житомиробленего" звертається до громадян!

На даний час в Житомирській області почастішали випадки викрадення енергомайна АТ «Житомиробленерго».

У зв'язку з цим погіршується енергопостачання споживачів, як побутових так і юридичних. Зі складною ситуацією з комплектуючими матеріалами обладнання енергомайна, енергокомпанія не в змозі негайно проводити ремонтні роботи або закуповувати дане обладнання, і тому споживачі електроенергії тривалий час находяться без електропостачання.

У зв'язку з даною ситуацією Андрушівський РЕМ звертається до небайдужих жителів з проханням сприяти охороні об'єктів енергозабезпечення, звертати увагу на сторонніх осіб, які знаходяться поблизу трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ та виконують будь-які роботи на енергомайні Компанії, а також повідомляти про осіб, які вчиняють крадіжки енергетичного обладнання та електричної енергії або готуються до їх скоєння.

У разі виявлення подібних випадків просимо повідомляти за телефоном:

• телефон довіри 0412 40-21-28, 067-414-70-24;
  • кол - центр 0412 55-92-82, 067-155-92-82;
  • органи внутрішніх справ 102;
  • державна служба надзвичайних ситуацій 101.