В Волицькій громаді доступний шеринг документів через застосунок Дія!

Ми працюємо над впровадженням інноваційних сервісів, задля забезпечення комфорту жителів громади під час отримання адміністративних послуг.

Послуга шеринг доступна для відвідувачів:

1. Відділ "Центр надання адміністративних послуг" с. Волиця, вулиця Житомирська, 105/10

2. Віддалене робоче місце Відділу "Центр надання адміністративних послуг" с. Івниця, вулиця Миру, 1

3. Віддалене робоче місце Відділу "Центр надання адміністративних послуг" сел. Новоівницьке, вулиця Лісова, 16/1

4.Віддалене робоче місце Відділу "Центр надання адміністративних послуг" с. Стара Котельня, площа Миру, 1

Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів, який покращує ефективність роботи ЦНАПу і скорочує час на обробку та перевірку документів заявників.

Застосунок Дія надав можливість громадянам ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність у декілька кліків – просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій, завдяки скануванню QR-коду.

Як працює шеринг?

1. Відкриваєте у Дію;
  2. Сканує Його QR-сканером в Дії який знаходиться в правому верхньому куті;
  3. Дія запитує дозвіл, ви підтверджуєте запит;
  4. Дія формує цифрову копію документа з е-підписом;
  5. Дія передає копію до інформаційні системи ЦНАП.