Житомирській області виділили 1,5 млн грн на виплати власникам житла, які безоплатно розміщували переселенців у травні

З резервного фонду державного бюджету регіонам виділено 36,5 млн грн для покриття витрат за травень 2022 року на компенсацію за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану.

Відповідне розпорядження Кабінет міністрів ухвалив 7 липня 2022 року.

«З метою покриття витрат за травень поточного року за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, виділити обласним державним адміністраціям для відповідних обласних військових адміністрацій і Міністерству розвитку громад та територій для Київської міської державної адміністрації (Київської міської військової адміністрації) 36 553 620 гривень згідно з додатком. Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету», - йдеться у документі.

У розподілі зазначається, що Житомирська обласна військова адміністрація отримає 1 млн 564 тис. 365 грн.