Житомирській області виділили з держбюджету 5,6 млн грн на покриття витрат за розміщення переселенців у комунальних закладах

Кабінет міністрів виділив з резервного фонду державного бюджету 243,5 млн грн для покриття витрат за березень 2022 року закладів, підприємств, установ та організацій державної і комунальної форми власності.

Відповідне розпорядження ухвалили на засідання Уряду 17 червня.

«З метою покриття витрат за березень 2022 року закладів, підприємств, установ та організацій державної і комунальної форми власності, у приміщеннях (будівлях) яких в умовах воєнного стану на безоплатній основі розміщувалися тимчасово переміщені особи, виділити 243 460 593 гривень, у тому числі – Міністерству розвитку громад та територій ? 233 742 444 гривень для надання додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам для надання компенсації закладам комунальної форми власності, закладам освіти державної форми власності, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, закладам спільної власності територіальних громад області, що перебувають в управлінні обласних рад», - йдеться у документі.

У розподілі зазначається, що бюджет Житомирської області має отримати 5 млн 635 тис. 973 грн. Найбільше коштів виділяють Львівській та Івано-Франківській областям – 66 млн 929 тис. 244 грн та 20 млн 233 тис. 002 грн відповідно.

Нагадаємо, з резервного фонду державного бюджету для компенсації витрат за березень власників жилих приміщень приватного житлового фонду, які безоплатно розміщували в цих приміщеннях внутрішньо переміщених осіб, Житомирській області виділили 258 тис. 750 грн, для компенсації витрат за квітень – 5 млн 918 тис. 760 грн.