Єврокомісія запустила спеціальну «гарячу лінію» для допомоги українцям, які рятуються від війни

  • 640

Фото без опису

Єврокомісія 16 травня запустила спеціальну телефонну гарячу лінію українською для надання інформації і допомоги українцям, які рятуються від російської агресії.

Про це повідомляє Delegation of the European Union to Ukraine.

«Використовуючи свій Контактний центр Europe Direct (EDCC), Єврокомісія надавала інформацію та відповіді на питання у письмовій формі українською з кінця березня. Тепер ця послуга також доступна по телефону. Зателефонувавши на гарячу лінію, українці, які рятуються від війни, можуть отримати широкий спектр практичної та корисної інформації та відповіді на питання щодо умов в'їзду та подорожі до ЄС, доступу до прав та можливостей, таких як освіта, робота чи охорона здоров’я», – йдеться у повідомленні.

Зв'язатися з гарячою лінією українською мовою в межах ЄС можна за номером 00 800 6 7 8 9 10 11 (послуга надається безкоштовно), а також з-за меж ЄС за номером +32 22 99 96 96 (застосовуються стандартні міжнародні тарифи).

Гаряча лінія також доступна офіційними мовами ЄС та російською. Додатково є безкоштовна послуга зворотнього дзвінка. Більше інформації доступно на сайті EDCC.

Нагадаємо, у березні 2022 року пресслужба Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України інформувала про запуск короткого номера, за яким цілодобово консультують з питань евакуації.