На півночі Житомирської області замість зруйнованих окупантами мостів зробили три тимчасові переправи

  • 249

Фото без опису

У Житомирській області замість зруйнованих окупантами мостів зробили три тимчасові переправи – дві у Малині через річку Ірша і одну в Народицькій громаді через річку Грезля.

Про це на брифінг 19 квітня повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

«На півночі Житомирської області замість зруйнованих окупантами мостів створено три тимчасові переправи: два мости через річку Ірша у місті Малин та ще один через річку Грезля між селами Народицької громади – для доставки продуктів, ліків, гуманітарної допомоги до звільнених населених пунктів», - сказав Кирило Тимошенко.

Він також нагадав про відкритий тимчасовий міст в селі Стоянка на трасі М-06.

«Завдяки переправі розблоковано рух між Києвом та Житомиром», - наголосив заступник керівника Офісу президента.

Нагадаємо, вранці 26 лютого 2022 року Укравтодор інформував, що на міжнародній автотрасі Київ – Чоп підірваний міст поблизу села Стоянка. Наприкінці березня російські окупанти відступили від Житомирської траси, але проїхати нею від Києва до Житомира було неможливо – рашисти залишили на дорозі міни і загиблих. Працівники Укравтодору оперативно розчищали Житомирську трасу і паралельно будували тимчасову об'їзну дорогу: вранці 18 квітня поблизу Стоянки автівки рушили новозбудованою тимчасовою переправою через річку Ірпінь, яка працює й у напрямку Житомира і Києва.