«Вони відчують, що ми тут, в тилу, їх підтримуємо»: житомиряни збирають посилки для бійців на передову

  • 272

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Захисникам, які зараз знаходяться на передовій, з рідного міста щотижня передаватимуть посилки від рідних, пересічних житомирян та благодійників.

З початку тижня до ЗОШ №6 зносять різні смаколики, речі та дитячі малюнки, які незабаром відправлять до бійців.

«Було прийнято рішення міською радою та міським головою щодо відправлення посилок для 95-ї бригади, пізніше було додано ще й 30-у бригаду. Вчора було дійсно багато людей, в перший день люди більше запитували, мало приносили. Вчора та сьогодні — ажіотаж з самого ранку. Коли сказали, що на 9-у годину початок, вже о 8-ій год люди були. Є цільові, саме для кожного особисто, є досить багато благодійних. Вразило те, що дійсно дуже багато благодійних. Йдуть, як кажуть, від старого до малого. Бабуся везе картоплю, яку хотіла передати. Зібрала пенсію і хотіла передати гроші, але гроші — ні. Пішли в магазин і щось купили. З наступного тижня теж, як казав міський голова, також будуть проводити таку благодійну акцію, яка допоможе нашим захисникам», — розповідає директор ЗОШ №6 Тетяна Омелянчук.

ВІДЕО

Житомиряни щохвилини приносять пакунки. Люди переконані, що це підніме бойовий дух нашим військовим.

«Почули, що збирають посилки у нас в школі для 95-ї бригади, і вирішили долучитися. Ініціювали цей збір мої діти, в мене двоє діток, їм 6 та 8 років, вони намалювали дуже гарні малюнки нашим бійцям у підтримку. Ми зібрали те, що вважали необхідним: цукерки, печиво, деякі ліки, можливо, їм знадобляться, шкарпетки обов'язково, бо вони потрібні, серветки вологі та сухі. Такий невеликий пакуночок відправимо нашим хлопцям. Я вважаю, що це дуже допоможе. Як мінімум вони відчують, що ми тут, в тилу, їх підтримуємо. Ми їм безмежно вдячні за ту роботу, яку вони роблять, за наші спокійні ночі», — говорить Ірина.

«Для друга з 95-ї бригади передаємо посилку. Бо важко їм, вони за нас боряться, нас захищають, чим можемо, тим і допомагаємо їм, щоб у них все було добре. Найголовніше, щоб вони були живі і повернулися додому з перемогою», — каже Віталій.

«Передавали берці, форму, обмундирування, поїсти, батарейки для тепловізорів, загалом все, що просили, все передаємо. Вони дуже задоволені, коли телефонують, ми спілкуємося, вони дуже раді, що ми їх не забуваємо», — говорить Євген.

Нагадаємо, у Житомирі в одному з дитячих садочків випікають великодні паски для захисників та захисниць України, які боронять нашу державу від ворога на Сході. Як кухарі дитячих садочків Житомира печуть пасочки для бійців, дивіться також у фоторепортажі