Волицька територіальна громада

Уряд ухвалив рішення про повне ембарго на імпорт товарів з росії: жодна продукція рф не зможе бути ввезена на територію України

Дата: 11.04.2022 08:55

Кабінет міністрів підтримав рішення про запровадження повного ембарго на імпорт товарів з російської федерації. Відтепер жодна продукція рф не зможе бути ввезена на територію України.

Про це 10 квітня повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

«Такий рішучий крок України може слугувати прикладом для наших західних партнерів та стимулюватиме їх до посилення санкцій проти рф. В тому числі – впровадження енергетичного ембарго та ізоляції усіх російських банків. Саме такі дії стануть нашим внеском у знекровлення економіки росії й таким чином сприятимуть нашій перемозі», – заявила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко.

За оцінкою Міністерства економіки України, заборона російського імпорту блокуватиме щороку валютні надходження до рф на 6 млрд доларів США. Бюджет країни-агресора не отримає ці кошти, а отже зменшаться його потенційні можливості фінансування війни.