Весняний призов на строкову військову службу не проводитиметься, - Генштаб ЗСУ

  • 335

Фото без опису

За інформацією Генерального штабу Збройних Сил України, у 2022 році не проводитиметься весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань.

Про це ввечері 7 квітня повідомила пресслужба Міністерства оборони.

«У зв’язку з військовою агресією російської федерації та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності ЗСУ та інших військових формувань Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 69/2022 «Про загальну мобілізацію» в державі оголошено загальну мобілізацію. Під час проведення в Україні загальної мобілізації, комплектування вакантних посад у Збройних Силах України та інших військових формуваннях здійснюється за рахунок надходження військовозобов’язаних та резервістів. Таким чином потреби у проведенні чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2022 року немає», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Житомирський обласний ТЦК та СП 31 березня оприлюднив роз’яснення щодо вручення повісток на вулицях і блокпостах та чотирьох хвиль мобілізації.