Чат-бот "Знайди рідних" + відеороз'яснення

  • 266

Фото без опису

Війна розлучає з найдорожчими. Понад 3 мільйони українців стали вимушеними переселенцями в інших країнах світу, понад 12 мільйонів вимушено залишили свої будинки у пошуках безпечного місця для своїх дітей, сотні населених пунктів залишилися без зв‘язку.

Про це повідомляє міжнародний жіночий рух "За сімейні цінності".

 https://t.me/Family_Search_bot

Щодня кожен українець прокидається з думкою: де мої рідні і чи живі вони?!

Щодня ми отримуємо десятки звернень з проханням про допомогу отримати будь-яку інформацію про тих, хто евакуйований, або про тих, хто залишається у містах, де проходять активні бойові дії. Відсутність можливості зателефонувати рідним, бо телефон або втрачений під час бомбардування, евакуації, або немає як підзарядити, втрата житла, поранення - все це щоденні реалії сімей, роз‘єднаних війною, - голова Міжнародного жіночого руху “За сімейні цінності” Наталія Садурська.

Команда у складі: ІТ-фахівці на чолі з Едуардом Валієм, ГО “Міжнародна асоціація кібербезпеки” та “Центр Методик та Координації Криптографічного розвитку” (керівник Ярослав Недзельський) за ініціативи Міжнародного жіночого руху “За сімейні цінності” створили чат-бот, який дозволить знайти тих, з ким втрачений зв‘язок, попри те, в якій країні вони зараз перебувають.

Це дуже проста у використанні і, головне, захищена, конфіденційна система пошуку рідних людей, яких роз‘єднала війна: лише декілька даних про себе і номер телефону особи, за яким ви зв’язувались з нею востаннє, - каже Едуард Валій.

Ми розуміємо, що ситуація в сім’ях може бути різною. Тому з метою захисту передбачили обов’язковість згоди особи, яку розшукують, на повідомлення місця свого теперішнього перебування з тим, хто запрошує інформацію про неї, - додає Ярослав Недзельський.

Враховуючи психологічний стан сімей, роз‘єднаних війною, а також низький рівень володіння сучасними технологіями старшим поколінням, розробники записали відеоінструкцію, яка допоможе кожному легко зрозуміти правила користування чат-ботом:

ВІДЕОРОЗ'ЯСНЕННЯ

Загубленими можуть бути батьки, брати, сестри, діти, кохані, рідні люди. Ця пошукова система працюватиме в усіх країнах світу і допоможе знайти кожного. Тому всім, хто змінив місце проживання, бажано зареєструватися. Надавши можливість рідним, які хвилюються за вас, знати ваше місце перебування, будьте певні ваші персональні дані будуть надійно захищені, - співголова жіночого руху “За сімейні цінності” Оксана Володимирівна.