В Житомирській області на час воєнного стану дозволили продаж пива, вина, шампанського та слабоалкогольних напоїв

Рішенням Ради оборони Житомирщини з 6 квітня на час воєнного стану дозволено легальний продаж пива, вина, шампанського та слабоалкогольних напоїв.

Про це 5 квітня близько 23:00 повідомив керівник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

«Таке рішення прийняте в рамках поступового пом'якшення обмежень воєнного часу необхідних для перезапуску економіки. Зокрема рітейлу, виробників скляної тари, слабоалкогольних напоїв, транспортних компаній, закладів харчування та інших. Всі вони забезпечують десятки тисяч робочих місць та наповнюють бюджети різних рівнів», - йдеться у повідомленні.

Водночас війна не скінчилася і певні обмеження залишатимуться: не передбачено продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям.

Зауважимо, що у повідомленні не вказані будь-які часові обмеження щодо продажу перелічених видів алкогольних напоїв.

Нагадаємо, виконком Житомирської міської ради 4 квітня своїм рішенням встановив обмеження на продаж алкоголю з 19:00 до 10:00, тобто дозволив у Житомирі з 6 квітня продавати пиво, вино, алкогольні та слабоалкогольні напої з 10:00 до 19:00.