Житомирська ОВА оприлюднила цифри 40 днів війни: 88 ракетно-бомбових ударів, 54 загиблих, 375 пошкоджених та зруйнованих будівель

  • 282

Фото без опису

Житомирська обласна військова адміністрація оприлюднила цифри за 40 днів війни.

Інфографіку 4 квітня 2022 року опублікував керівник ОВА Віталій Бунечко.

«Ці цифри вражають. І вони – найбільш промовиста ілюстрація 40-денної боротьби вільного українського народу та жителів Житомирщини проти російської окупаційної армії, яка виявилась неспроможною перемогти ЗСУ на полі бою і завдавала ударів по мирним жителям», - йдеться у дописі.

 

 

За 40 днів війни по Житомирській області було завдано 88 ракетно-бомбових ударів, 54 людини загинули, серед них – 4 дітей, 66 громадян були травмовані.

Зруйновано та пошкоджено 375 будівель, зокрема – повністю знищено 75 житлових будинків та 3 гуртожитки, пошкоджено 70 навчальних закладів та 9 лікарень.

За цей час область отримала 650 тонн гуманітарної допомоги та допомогла в евакуації 20 тисяч жителів найбільш постраждалих районів Київщини.

Загалом з початку вторгнення російських окупантів більш ніж 285 тис. жителів області залишили свої домівки – це більше, ніж проживає людей в Житомирі.

Фото без опису