Командування ДШВ закликає не поширювати у соцмережах панічні дописи

  • 429

Фото без опису

В соціальних мережах починають з’являтися різні панічні дописи користувачів, які в першу чергу грають на руку противнику.

Про це йдеться в оприлюдненому 2 квітня звернення командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України до співвітчизників, рідних та близьких українських десантників.

«З перших днів відкритої масштабної збройної агресії проти України, тисячі резервістів та добровольців поповнили лави Десантно-штурмових військ ЗС України. Воїни-десантники, які одні з найбільш підготовлених та вмотивованих військовослужбовців, одними з перших зустрічають противника на найбільш загрозливих напрямках, завжди перебувають в епіцентрах бойових дій та на вістрі атаки. За цей час, «маруновими беретами» знищено десятки одиниць озброєння та військової техніки, а рахунок живої сили окупантів – вже йде на сотні. Українські десантники продовжують успішно виконувати бойові завдання на найбільш основних напрямках, звільнять від тимчасової окупації українські населені пункти. Ми безжалісно мстимося російським виродкам за кожну українську сльозу, за кожен снаряд, ракету та авіабомбу, яка вдарила по мирних домівках наших співвітчизників, за смерть наших бойових побратимів, за всіх беззахисних людей, кому принесли горе загарбники з РФ. Разом з цим, у в соціальних мережах починають з’являтися різні панічні дописи користувачів на кшталт: «Наших рідних кидають як гарматне м’ясо», «Ви не бережете людей та не володіє обстановкою», «Дану операцію треба було проводити зовсім по іншому» і так далі. І ці дописи – в першу чергу грають на руку противнику!», - зазначає командування ДШВ.

Також чимало публікацій з’являються від рідних військовослужбовців, які з об’єктивних причин, через інтенсивність бойових дій, декілька днів не виходять на зв'язок.

«Ваші переживання за своїх рідних та близьких нам дуже зрозумілі! Повірте, ми разом з Вами не менш турбуємося за кожного нашого воїна, адже найбільша наша цінність – це люди. Нагадуємо, що на базі кожної військової частини Десантно-штурмових військ Збройних Сил України створені Інформаційні центри, які працюють щодня з 08.00 до 18.00. Якщо протягом тривалого часу Ваша близька людина не виходить на зв'язок інформація щодо її місця знаходження можна отримати за номером: +38095-546-40-62. Також на офіційних сторінках у соціальній мережі Фейсбук, Ви можете знайти номера гарячої лінії конкретної військової частини. Ми робимо все, щоб зберегти життя наших воїнів та здобути так здійснити найбільш заповітну мрію кожного українця – здобути Перемогу та очистити нашу Батьківщину від російських загарбників!», - наголошують в Десантно-штурмових військах.