У Житомирі частково відновлюють роботу приміські та міжміські автобусні маршрути. Про це Суспільному розповів керівник міської автостанції №1 Федір Дорощук.

За його словами, станом на 21 березня на маршрути вийшли більше двадцяти рейсових автобусів.

"З 21 березня поїхали на Олевськ через Коростень, є маршрут на Новоград-Волинський, до Малина є маршрут, – каже Федір Дорощук. – На Радомишль ще раніше запустили. Також на Чуднів є, на Любар. 22 березня відновлюється рейс на Вінницю. Сьогодні розрив між відправленнями великий. Їхати поки нікому. Квитки не продаються, квитки у водія. Автостанція ще не відновлювала своєї роботи".

Фото без описуФото без опису

Житомирянка Наталія Петрук про відновлення міжміського автобусного сполучення дізналася від знайомих. Жінка планує поїхати до села Комарівка Хорошівської громади.

"Буду їхати на іршанському автобусі до Комарівки, бо там дача, – каже Наталія Петрук. – Треба працювати вже, бо люди рвуться на землю".

Диспетчерка Ольга розповідає, що люди часто телефонують до міського автовокзалу, аби дізнатися розклад руху автобусів. Найбільше пасажирів цікавить сполучення з північними районами області.

"Найбільше люди цікавляться напрямками рейсів на Коростень, Овруч, – каже Ольга. – Питають і за маршрути на Київ. Часто запитують про рейси за кордон: у Польщу, Чехію. Більша частина телефонує, напевно, зважаючи на нинішню ситуацію, а, можливо, транспорту немає. На даний момент у нас не таке сполучення, як хотілось би. Але, можливо, ситуація зміниться".

Фото без описуФото без опису

Олександр Панченко – водій автобуса, що прямує до села Кропивня Новоборівської громади. За його словами, жителі Кропивні впродовж минулого тижня часто телефонували йому, аби дізнатися, коли рух автобусів відновлять.

"Люди дзвонять, питають, – каже Олександр Панченко. – Оскільки я раніше їздив на Кропивню, то мені і дзвонять люди. Сьогодні мій перший день роботи. Два рейси на Кропивню було, а зробили один. Я о 12:30 вирушив на Кропивню і о 6:30 з Кропивні. Нам сказали, коли люди заходять, треба перевіряти паспорти і прописку".

Житомирська військова адміністрація у мережі Telegram розмістила розклад руху автобусів зі станції АС–1, що у Житомирі.

• Житомир – Чуднів – 10:30;
  • Житомир – Верхівня – 13:30;
  • Житомир – М. Подільський – 14:15;
  • Житомир – Брусилів – Радомишль – 11:00;
  • Житомир – Котельня – Андрушівка – 11:30, 16:40.

Телефон для довідок – 0971269452.