Вищі військові коледжі сержантського складу запрошують молодь на навчання

  • 1740

Фото без опису

             Вищі військові коледжі сержантського складу запрошують молодь на навчання

 

            На навчання до військових коледжів приймаються громадяни України віком від 17 років до 30 років за результатами вступних іспитів або результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

            Форма навчання – денна. Схема підготовки – курсант.

Під час навчання курсанти коледжів користуються усіма конституційними правами й свободами та соціальними гарантіями, визначеними законодавством України, зокрема:

             безкоштовне забезпечення речовим майном;

             триразове харчування за рахунок держави;

             безкоштовне медичне обслуговування для військовослужбовців у закладах охорони здоров’я Збройних Сил України;

             оплачувана канікулярна відпустка (літом – 30 діб, взимку – 14 діб);

             відпустка за сімейними обставинами терміном до 10 діб (зі збереженням грошового забезпечення);

             за військовослужбовцями за контрактом, які прибули на навчання з військ, зберігається грошове забезпечення за попереднім місцем проходження служби;

             курсанти, які мають сім’ї, на час навчання розміщуються у сімейних гуртожитках. У разі відсутності таких гуртожитків їм виплачується грошова компенсація за піднайом жилого приміщення.

             Після закінчення навчання випускники коледжів отримують диплом фахового молодшого бакалавра та призначаються на посади сержантського і старшинського складу (командир взводу, командир катера, технік, начальник складу, начальник майстерні, начальник радіостанції тощо).

            Спеціальності, за якими проводиться навчання у військових коледжах:

            Військовий коледж сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, м. Львів: спеціальності механізованих військ, артилерії, обслуговування автомобілів, організації перевезень і управління автотранспортом, експлуатації інженерної техніки, електростанцій і енергосистем. Веб-сайт vkss_asv@ukr.net

           Військовий коледж сержантського складу Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, м. Харків: спеціальності експлуатації та обслуговування авіаційного обладнання і озброєння, засобів забезпечення польотів. Веб-сайт http://hups.mil.gov.ua

           Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія», м. Одеса: спеціальності експлуатації та обслуговування корабельного обладнання і озброєння. Веб-сайт VVP_MKTF@UA.fm

           Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, м. Полтава: спеціальності радіо-, електро-, радіорелейного зв`язку та комп`ютерних систем і мереж. Веб-сайт vitivstup@viti.edu.ua

            Більш детальна інформація щодо військових коледжів сержантського складу розміщена на офіційному сайті Міністерства оборони України.

Додатково інформуємо, що документи для вступу подаються через Житомирський РТЦК та СП. Контактна особа, відповідальна за оформлення документів : СТЕЦЮК  Інна Іванівна, тел.. 098-774-89-43.

 

 

Національна Академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

79012, м. Львів-12, вул. Героїв Майдану, 32.

Тел.: (032) 238-65-34,(032) 258-45-07.

Електронна пошта: entranse@asv.gov.ua

Веб-сайт www.asv.gov.ua

Здійснює підготовку офіцерів:

командного фаху — для підрозділів танкових, механізованих військ Сухопутних військ та інженерних військ;

командного та інженерного фахів — для підрозділів ракетних військ і артилерії;

фахівців культурно-виховної, просвітницької роботи та організації дозвілля у військах (силах), з виховної роботи у підрозділах (військових частинах).

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямом підготовки автомобільний транспорт.

 

Військова академія (м. Одеса)

65009, м. Одеса-9, вул. Фонтанська дорога, 10.

Тел.: +380(482) 63-94-85 (приймальна комісія).

Електронна пошта: vaodesa@ukr.net

Веб-сайт: www.vaodessa.org.ua

Здійснює підготовку офіцерів:

командного фаху — для підрозділів високомобільних десантних військ, військової розвідки та спеціального призначення;

військових фахівців з продовольчого та речового забезпечення, забезпечення ракетним паливом, пальним та мастильними матеріалами, з експлуатації та ремонту ракетно-артилерійського озброєння, боєприпасів, зі зберігання вибухових пристроїв, освітлювальних та сигнальних засобів, з експлуатації автомобільної техніки військ, з фізичної підготовки та спорту у військах (силах).

Схема підготовки — курсант.

 

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

61023, м. Харків-23, вул. Сумська, 77/79.

Тел.: (057) 704-96-93,704-96-05.

Електронна пошта: info@hups.mil.gov.ua

Веб-сайт www.hups.mil.gov.ua

Здійснює підготовку:

офіцерів для Повітряних Сил та військ протиповітряної оборони Сухопутних військ — фахівців з автоматизованих систем управління військами та озброєнням, радіоелектронних комплексів та систем озброєння, комплексів та систем бортового обладнання військових літаків, аеродромно-технічного забезпечення польотів авіації, інженерно-авіаційної служби, військових льотчиків, штурманів, офіцерів бойового управління авіацією; офіцерів — фахівців з електротехнічних систем та систем електроспоживання, метрологів, фахівців з виховної роботи у підрозділах (військових частинах).

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямами підготовки: програмна інженерія, електротехніка та електротехнології, радіотехніка, метрологія та інформаційно-вимірювальні технології.

 

Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова 

10004, м. Житомир, проспект Миру, 22.

Тел.: (0412) 25-04-91 (додаткові 3-88,3-98,3-30).

Електронна пошта: www.pk@zvir.zt.ua, www.zvir@zvir.zt.ua

Веб-сайт: www.zvir.zt.ua

Здійснює підготовку офіцерів:

фахівців з радіоелектронних комплексів та систем озброєння і техніки спеціального призначення та спеціального радіозв’язку, засобів радіоелектронної боротьби, технічного захисту інформації та спеціального контролю, автоматизованої обробки інформації, роботизованих систем спеціального призначення.

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямами підготовки: системна інженерія, електротехніка та електротехнології, радіотехніка.

 

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

01011, м. Київ-11, вул. Московська, 45/1.

Тел. (044) 288-86-60, 280-68-65, 280-48-76, 280-31-90

Факс: (044) 288-93-49.       

Веб-сайт: http://viti.edu.ua, e-mail: viti@viti.edu.ua

Здійснює підготовку офіцерів:

фахівців командного та інженерного фахів з систем і комплексів військового електрозв’язку і радіозв’язку, фахівців з організації та технологій безпеки інформації у кібернетичному просторі, програмного забезпечення, інформаційної боротьби у комп’ютеризованих системах і мережах спеціального призначення, інтелектуальних систем та технологій підтримки прийняття рішень органами управління, технологій кібернетичного захисту інформаційних, комп’ютерних та телекомунікаційних систем, автоматизованих систем управління військами і озброєнням, інформаційних управляючих систем та технологій.

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямами підготовки: комп’ютерні науки, телекомунікації, системи технічного захисту інформації.

 

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

03680, м. Київ-680, вул. Ломоносова 81,

01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 64.

Тел.: (044) 521-32-89,521-35-97.

Електронна пошта: vbalabin@ukr.net

Веб-сайт: www.mil.univ.kiev.ua

Здійснює підготовку офіцерів з інформаційно-пропагандистського та розвідувально-інформаційного забезпечення діяльності військ (сил), військових журналістів, військових перекладачів, військових фінансистів, фахівців з юрисконсультської роботи, міжнародної інформації та управління діями топогеодезичних і навігаційних підрозділів військ (сил).

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямами підготовки: фінанси і кредит, геодезія, картографія та землеустрій.

 

Інститут військово-морських сил Одеської національної морської академії

65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона,8

Тел.: (0482) 639-485, (0482) 637-660

http://fvms.onma.edu.ua/

Електронна пошта: info@avms.org.ua

Здійснює підготовку офіцерів для Військово-Морських Сил — фахівців з судноводіння, експлуатації суднових енергетичних установок, радіоелектронних комплексів та систем озброєння і техніки, комплексів та систем корабельного та берегового озброєння Військово-Морських Сил, пошуково-рятувальних, водолазних та аварійних робіт на морі, з виховної та соціально-психологічної роботи на кораблях Військово-Морських Сил.

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямами підготовки: радіотехніка, морський та річковий транспорт.

 

Військово-юридичний факультет Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого

61023, м.Харків, вул.Динамівська, 4

Тел.: (057)704-90-06,702-12-05

http://nlu.edu.uavuf.kharkiv.ua

Здійснює підготовку офіцерів юристів, фахівців прокурорсько-слідчої роботи у Збройних Силах України.

Схема підготовки — студент-курсант.

 

Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

61098, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 192.

Тел.: (057) 372-61-67 (додатковий 2-41,2-43,2–44).

Електронна пошта: helmkg@mail.ru

Веб-сайт http://vitv.kh.ua/

Здійснює підготовку офіцерів:

фахівців з радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки військ та фахівців танкових військ інженерного профілю.

Схема підготовки — курсант.

Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету (м. Київ)

03048, м. Київ-48, вул. Медова, 1

Тел.: (044) 249-09-67,451-48-71 .

Здійснює підготовку офіцерів-фахівців з будівництва та експлуатації аеродромів і захисних споруд, будівель і споруд спеціального і загальновійськового призначення, організації військових перевезень і управління на повітряному транспорті, забезпечення військ (сил) матеріально-технічними засобами служби пального.

Схема підготовки — студент-курсант.

 

Кафедра військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

76005, м. Івано-Франківськ −48, вул. Є.Коновальця, 72 а

Тел.: (044) 769-09-01

Здійснює підготовку офіцерів-фахівців із забезпечення військ (сил) паливом, пальним і мастильними матеріалами

Схема підготовки — студент-курсант.

 

Кафедра військової підготовки Одеського державного екологічного університету

65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15

Тел.: (0482) 32-67-57,32-67-64 .

Здійснює підготовку офіцерів-фахівців з гідрометеорологічного (метеорологічного) та геофізичного забезпечення військ (сил)

Схема підготовки — студент-курсант.

 

Кафедра військової підготовки Національного Университету Біоресурсів і Природокористування України

03041 м. Київ вул.Героїв Оборони 18А

Тел.: (044) 527-89-93, 527-89-92, 527-89-94

Кафедра військової підготовки запрошує горомадян України на навчання:
підготовки офіцерів кадру — фахівців служби ветеринарної медицини;

підготовки офіцерів-запасу за військово-обліковими спеціальностями.

 

Додатково інформуємо, що документи для вступу подаються через Житомирський РТЦК та СП. Контактна особа, відповідальна за оформлення документів : СТЕЦЮК  Інна Іванівна, тел.. 098-774-89-43.