ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІДКРИВ ФОРУМ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ДОРОГИ ТА МОСТИ»

Конституційне право громадян України на вільне пересування власною країною роками було фактично обмежено через незадовільний стан доріг та мостів.

Про це заявив, відкриваючи форум «Велике будівництво: Дороги та мости» Президент України Володимир Зеленський.

Дороги в Україні, за словами Глави держави, були, «як прибульці: всі про них чули, але ніхто не бачив».

«Два роки тому наша команда розпочала перетворювати міфічні дороги у реальні сучасні об’єкти», — нагадав Президент.

Він повідомив, що у межах ініційованої ним програми «Велике будівництво» за два роки було оновлено уже 40% національної мережі доріг.

На початку 2020 року ставили мету оновити 6000 км доріг державного та місцевого значення. Незважаючи на заперечення скептиків, що на це не вистачить людей, коштів, матеріалів та інших ресурсів, оновили та побудували 6500 км доріг.

Ще понад 7000 км доріг оновлено та побудовано цьогоріч. Всього ж протягом двох років зроблено майже 14 тисяч кілометрів доріг та понад 500 мостових переходів та мостів.

«”Велике будівництво” має тривати і ставати ще більше», — наголосив Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що в умовах світової кризи розбудова інфраструктури є однією з найкращих інвестицій, і це спільна інвестиція влади та громадян, які сплачують податки.

Нагадаємо, нещодавно Володимир Зеленський оголосив про старт масштабного відновлення української залізниці в межах програми «Велике будівництво».