ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА ЗДІЙСНЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВНУТРІШНІХ ПРИМІЩЕНЬ БАСЕЙНУ ЖДЮСШ «АВАНГАРД». ФОТО

  • 544

У рамках програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч проведено капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, йдеться про капітальний ремонт внутрішніх приміщень.

Так, відповідно до проєкту утеплено бокові фасади, замінено дерев’яні вікна та зовнішні двері, відремонтовано ганок, опоряджено вестибюль та сходи, здійснено ремонт несучих конструкцій чаші басейну та опорядження машинного відділення, відремонтовано спортзал та інші внутрішні приміщення.

Наступний етап ремонту передбачає реконструкцію чаші плавального басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».

За умовами тендерної документації, відреконструювати чашу плавального басейну в Житомирі підрядник має до 31 грудня 2022 року. Джерело фінансування – місцевий бюджет. Очікувана вартість закупівлі становить 6,5 млн грн.

Згідно з технічним завданням переможець тендеру має розібрати цементне покриття підлоги та покриття з керамічних плиток, натомість улаштувати нове покриття з керамічних плиток та укласти плити стельові в каркас стелі та інше.

Також підрядник має провести роботи з водопроводу та каналізації, придбати гідравлічний підйомник для басейну, а також насос в комплекті з автоматикою підключення.

Нагадаємо, що у рамках програми Президента «Велике будівництво» у 2021 році у Житомирській області реалізовано низку соціально важливих проєктів, необхідних для надання повного спектру якісних послуг жителям громад.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису