ВІДСЬОГОДНІ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДІЮТЬ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ «ЖОВТОЇ» ЗОНИ, — НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО. ВІДЕО

  • 382

Фото без опису

На цьому сьогодні, 23 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 243 інфікованих на коронавірусну хворобу. Усього за період пандемії встановлено 3204 летальні випадки від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень, викликаних хворобою, померло 8 людей.

«Відсьогодні, в Житомирській області діють карантинні обмеження «жовтої» зони. Наразі за показниками захворюваності ми бачимо, що ситуація значно покращилась. Зокрема це помітно по кількості госпіталізованих та відсотку завантаженості ліжкової мережі, який є нижчий порівняно із піком навантаження. Водночас потрібно пам’ятати: карантин діє й далі, незалежно від того, у якій ми є зоні», — розповіла Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА також проінформувала, що загалом у стаціонарах сьогодні лікуються 489 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 331 людина. Під апаратами ШВЛ – 18 хворих. В області пацієнтам з  COVID-19 надають допомогу 24 лікарні, з них 12 лікарень вже незабаром відновлять роботу в режимі надання стандартної медичної допомоги.

Наталія Остапченко також додала, що онлайн-брифінги щодо епідеміологічної ситуації на Житомирщині з наступного тижня проводитимуться в понеділок та четвер.

Станом на 23 грудня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 842 026 осіб.

Нагадаємо, що Житомирський центр масової вакцинації населення проти COVID-19 змінив графік роботи.

Дивіться детальніше у ВІДЕО нижче.

ВІДЕО