З 23 ГРУДНЯ ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ ПЕРЕХОДИТЬ ІЗ «ЧЕРВОНОЇ» ДО «ЖОВТОЇ» ЗОНИ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ, — НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО. ВІДЕО

  • 394

Фото без опису

На цьому сьогодні, 22 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 126 інфікованих на коронавірусну хворобу. Усього за період пандемії встановлено 3196 летальних випадків від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень, викликаних хворобою, померло 4 людини.

«Загалом у стаціонарах сьогодні лікуються 526 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 359 людей. Під апаратами ШВЛ — 19 хворих. В області пацієнтам з COVID-19 надають допомогу 24 лікарні», — розповіла Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА також звернула увагу, що Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вчора було прийнято рішення про переведення з 23 грудня Житомирської області з «червоної» до «жовтої» зони епідемічної небезпеки.

Відповідно до оновлених карантинних правил у «жовтій» зоні для роботи закладів та підприємств, а також для їх відвідування необхідно мати «зелені» сертифікати про повний курс вакцинації. «Жовтий» сертифікат зараз діє лише 30 днів. Цього часу цілком достатньо для отримання другої дози вакцини будь-якого з виробників, представлених в Україні.

Станом на 22 грудня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 839 069 осіб.

Нагадаємо, що Житомирський центр масової вакцинації населення проти COVID-19 змінив графік роботи.

Дивіться детальніше у ВІДЕО нижче.

ВІДЕО