ДОДАЙТЕ У СВОЇ ПЛАНИ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗИМОВИХ СВЯТ ОТРИМАННЯ “ЗЕЛЕНОГО” COVID-СЕРТИФІКАТУ, — ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ПІД ЧАС БРИФІНГУ. ВІДЕО

  • 333

Фото без опису

Це сьогодні, 10 грудня, сказав голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Також голова ОДА повідомив, що протягом минулої доби в області виявили 336 інфікованих. Усього за період пандемії встановлено 3076 летальних випадків від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від викликаних хворобою ускладнень померло 6 людей.

«Загалом у стаціонарах сьогодні лікуються 892 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 632 людини. Під апаратами ШВЛ – 42 пацієнти. В області хворих на COVID-19 приймають 24 лікарні», — розповів Віталій Бунечко.

Голова ОДА також зазначив, що напередодні свят як ніколи важливо підвищити захист власного організму від коронавірусу та пройти повний курс щеплення. Загалом серед хворих, що перебувають у лікарнях, не більше пів відсотку тих, хто отримав дві дози щеплення.

Станом на сьогодні на Житомирщині проведено понад 805 тисяч щеплень від COVID-19 від початку кампанії. За минулий тиждень проведено понад 30 тисяч щеплень. Вчора в області проведено 3678 щеплень від COVID-19.

Дивіться детальніше у ВІДЕО нижче.

ВІДЕО