ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: В ШЕСТИ МОДЕРНІЗОВАНИХ ПРИЙМАЛЬНИХ ВІДДІЛЕННЯХ У ЛІКАРНЯХ ОБЛАСТІ ВСТАНОВЛЕНО НОВІ КТ

  • 315

Фото без опису

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» в Житомирській області активно розбудовується мережа закладів охорони здоров’я – будівництво амбулаторій, реконструкція лікарень та модернізація приймальних відділень.

Реалізація цих проєктів здійснюється комплексно – окрім проведення будівельних робіт та реконструкції приміщення оздоблюються необхідним обладнанням та апаратурою.

Так, в 6-ти лікарнях Житомирської області встановлено сучасні комп’ютерні томографи, які дозволять оперативно та якісно проводити діагностику для встановлення точного діагнозу та ефективного лікування хворих. Нові КТ отримали:

Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання;

Бердичівська міська лікарня;

Овруцька міська лікарня;

Лікарня № 1 Житомирської міської ради;

Центральна районна лікарня ім. Д.І. Потєхіна Коростишівської районної ради;

Коростенська центральна міська лікарня.

Загалом по всій Україні встановлено 131 комп’ютерний томограф.

Як раніше повідомив заступник керівника Офісу президента, координатор програми  «Велике будівництво» Кирило Тимошенко, цьогоріч в Україні буде модернізовано більше 200 приймальних відділень у лікарнях, а за 2020-2021 роки відкрито більше 600 амбулаторій у кожному куточку нашої країни – у селах, у маленьких громадах, щоб у людей був доступ до медицини у тому місці, де вони проживають.

Крім того, наступного року за програмою Президента Володимира Зеленського стартує оновлення обласних лікарень – планується реконструювати відділення та корпуси однієї дитячої й однієї дорослої обласної лікарні в кожному обласному центрі.

Зокрема в обласних лікарнях реконструюватимуть фасади, будівлі, за необхідності – будуватимуть хірургічні відділення, вертолітні майданчики тощо. Усі лікарні також оснастять новою медичною технікою.

Нагадаємо, що в рамках президентської програми на Житомирщині завершено останню ІІІ чергу реконструкції приміщень обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.