З 06 ГРУДНЯ ВВЕДЕНІ В ДІЮ НОВІ КАРАНТИННІ ПРАВИЛА, — ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ПІД ЧАС БРИФІНГУ. ВІДЕО

  • 375

Фото без опису

Про це сьогодні, 07 грудня, розповів голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Також голова ОДА повідомив, що протягом минулої доби в області виявили 129 інфікованих. Усього за період пандемії встановлено 3076 летальних випадків від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень викликаних хворобою померло 16 людей.

«Загалом у стаціонарах сьогодні лікуються 1027 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 702 людини. Під апаратами ШВЛ – 43 хворих. В області пацієнтів на COVID-19 приймають 24 лікарні», — розповів Віталій Бунечко.

Голова ОДА також зазначив, що з 06 грудня введені в дію нові карантинні правила, згідно з якими навіть у «жовтому» рівні зможуть працювати лише ті громадські заклади, де всі співробітники мають принаймні одну дозу вакцини проти коронавірусу або чинний негативний тест чи сертифікат про одужання.

Станом на сьогодні в області проведено 791 тисяча щеплень від COVID-19 від початку кампанії. За минулий тиждень проведено понад 33 тисячі щеплень. Вчора в області проведено більше 4,5 тисячі щеплень від COVID-19.

Дивіться детальніше у ВІДЕО нижче.

ВІДЕО