ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ПРОВОДИТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ НА ПІД’ЇЗДІ ДО СТ. ПОЯСКИ

У Житомирській області триває реалізація #програми #Президента «Велике будівництво», в рамках якої, зокрема розбудовується #дорожня #інфраструктура.

Так, в Олевській громаді здійснюється капітальний ремонт автодороги місцевого значення С061506 Під’їзд до ст. Пояски км 0+000 – км 7+150.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, протяжність ділянки ремонту – 7,15 км.

Для забезпечення необхідного рівня безпеки дорожнього руху та доведення ділянки до нормативних параметрів дороги проєкт передбачає:

корчування чагарника, дрібнолісся та пнів у ґрунтах природного залягання;

спорудження оголовків одноочкових круглих труб отвором 1-2м;

влаштування вирівнюючого шару основи із щебенево-піщаної суміші С-7 7150 м;

влаштування основи тротуарів піщано-щебеневої суміші С-7;

установлення бетонних бортових каменів на бетонну основу;

влаштування нижнього та верхнього шару асфальтобетонного покриття протяжністю 7150 м;

влаштування асфальтобетонного покриття пішохідних доріжок та тратуарів;

влаштування освітлення;

встановлення нових технічних засобів організації дорожнього руху (знаків, сигнальних стовпчиків, розмітки) та інші види робіт, передбачені проєктом.

Станом на 03 грудня поточного року проведено підготовчі роботи, влаштовано вирівнюючий шар основи із

щебенево-піщаної суміші С-7 та вже укладено асфальтобетонне покриття протяжністю близько 6000 метрів.

Ремонтні роботи продовжуються й надалі згідно з укладеним договором будівельного підряду, затверджених календарних графіків та відповідно до проєктно-кошторисної документації.

Довідково. Замовник робіт – Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Розробник проєкту – ТОВ “Інжинір Буд Проект”. Переможець відкритих торгів – ПП “Автомагістраль”.

Джерело фінансування: Державний дорожній фонд. Загальна кошторисна вартість – 96230,519 тис. грн. Обсяг фінансування на 2021 рік – 81 768,000 тис. грн. Касові видатки на 03.12.2021 – 49580,063 тис.грн.